26.08.2009 Victoria Branesti – Sportul Student 6-7(1-1,1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 26.08.2009 Victoria Branesti – Sportul Student 6-7(1-1,1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 70 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Meci contand pentru faza a 4-a a Cupei Romaniei, editia 2009-2010.
    Miercuri 26.08.2009, ora 17:30, stadion Branesti.

Iata o dubla cu Branestiul in 4 zile…

07Ex
    Keymaster

Eu sper sa-i batem si sambata in Regie in campionat si miercuri la ei acasa, desi acolo va fi foarte greu.

MarcAntoniu
    Member

@07Ex wrote:

Eu sper sa-i batem si sambata in Regie in campionat si miercuri la ei acasa, desi acolo va fi foarte greu.

Daca in Regie, Sportul le ia corect pulsul celor de la Branesti, este posibil sa castige.
    Alb-negrilor” le-ar prinde bine :ymparty: doua victorii consecutive !!

sircos
    Member

la cum si-au batut joc de noi astazi, o furam urat de tot miercuri L-) L-) L-)

edit: mai ales ca o sa apara si vreo 2-3 modificari in echipa … :-B

Oricum jucam de la inceput in 10 oameni, mult stimabilull nostru capitan este doar un pieton pe teren.
    Dar poate ii batem la penalty-uri si mergem mai departe.

sircos
    Member

este adevarat, curelea nu prea a miscat, dar ce atacanti am avut dupa schimbarea lui ? posto, ferfelea si nae … LOL, tremura branestiul de teama !!! nu mai doarme ilie stan noaptea !

ps: am auzit la GSP ca varga ar merge la echipa lui andone (al hilal parca), daca nu accepta cehul nedved.

Zibling
    Member

Misto comparatie – D.Varga cu Nedved :ymhug:

On-topic: Cine vrea sa faca deplasarea miercuri la Branesti si daca considerati ca merita? :p

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

Cine vrea sa faca deplasarea miercuri la Branesti si daca considerati ca merita? :p

Eu cred ca glumesti. Cine naiba sa mai vina la Branesti avand in vedere ca echipa nu joaca nimic?

In alta ordine de idei, arbitrii pentru meciul cu Branestiul sunt:

Victoria Brăneşti – Sportul Studenţesc
    Arbitru: Claudiu Baboia, Asistenţi: Bogdan Gheorghe şi Andrei Constantinescu (toţi din Bucureşti)

sircos
    Member

@07Ex wrote:

Eu cred ca glumesti. Cine naiba sa mai vina la Branesti avand in vedere ca echipa nu joaca nimic?

atunci sa mergem sa vedem alte echipe, care joaca nu se-ncurca :D

dragos
    Member

‘nea tibi poate miercuri iti faci bagajul…sau le faci tu bagajul unor jucatori :-w @-) 8-} =)) :))
    nu va faceti griji, o luam pe coaja asa cum stim mai bine. :ymparty: :ymparty:

07Ex
    Keymaster

Eu cred ca la Branesti vom castiga in prelungiri. :ymparty:

eu cred ca ma duc la Branesti , ca am fost si anul trecut si a fost frumos..victorie cu 4 1 8->

Parerea mea este ca ne asteapta un meci deschis.Desi ca gazde Victoria are un usor avantaj asupra noastra,s-a vazut in meciul de weekend ca diferentele nu sunt mari din punct de vedere al calitatii jucatorilor ambelor echipe.Orice rezultat e posibil,chiar si stabilirea invingatoarei la penalty-uri.

sircos
    Member
    dragos
    Member

oricum, daca luam bataie de 2x in 4 zile, eu zic ca, intreaga echipa (purtatorii de tricouri) + antrenor, ar trebui sa plece unde vor vedea cu ochii :ymdevil: X( :ymdevil: X(

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 70 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.