26.08.2009 Victoria Branesti – Sportul Student 6-7(1-1,1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 26.08.2009 Victoria Branesti – Sportul Student 6-7(1-1,1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 70 total)
  • Author
    MarcAntoniu
    Member

Nu mai trebuie sa astepte returul sa-si ia revansa.
    Hai Sportul Studentesc !
    Acum se va vedea daca antrenorul stie sa corecteze greselile echipei.
    Nu-mi dau seama cum stau alb-negrii insa pe astia de la Victoria Branesti nu-i vor tine bateriile tot meciul.
    Daca se urca pe noi de la inceput este o paine de mancat pe contratac.
    Sa bea unul repede apa dupa Gigel, sa nu-i mai tremure genunchii in fata portii. :-?

07Ex
    Keymaster

@sircos wrote:

pff, ce marlani :(
    http://www.victoriafc.ro/preturi.html

Marlani ne marlani au ei pagina oficiala, si inca, dupa parerea mea, mai frumoasa decat oficiala noastra? Ma intreb insa daca vor vinde bilele, ca de locuri de parcare contra 150 lei, nu cred sa vanda prea multe.

Oricum, la meciul cu noi intrarea va fi gratuita:

Accesul spectatorilor la meciul FC Victoria – Sportul Studentesc este gratuit

ImageAccesul spectatorilor pentru partida de fotbal dintre FC Victoria si Sportul Studentesc contand pentru faza a IV-a a Cupei Romaniei se va face incepand cu ora 16:00.
    Va reamintim ca meciul va incepe la ora 17:30, miercuri 26 august si se va disputa pe stadionul “Catalin Haldan” din Branesti.

razvanR
    Member

Hai Sportul Studentesc! Ne vedem asta-seara la meci (ca doar n-o sa merg la Madonna)!

07Ex
    Keymaster

Gata, a inceput meciul. :D

Am inceput cu:

Viciu – Irimia, Patrichi, Dinga, Cazan, C. Gheorghe, Nicola, Cruceru, Ferfelea, Postolache, Curelea
    Rezerve: Popescu, Cioranu, Lungu, Dobre, Truţă, Nae

cameliu
    Member

Mda… “sa vedem”…

►Sportul începe tare şi are jocul sub control. Elevii lui Selymeş au lovit de două ori bara prin Ferfelea şi Postolache, în timp ce gazdele nu reuşesc să treacă de mijlocul terenului.

07Ex
    Keymaster

Unde “urmaresti” meciul Cameliu?

cameliu
    Member

Cred ca unde-l “urmaresti” si tu…

http://www.liga2.ro

Macar cu Petrolul ne televizeaza…

Noi cu barele ei cu golurile:

►min 30: 1-0. Coman înscrie din careu la o bâlbâială în careul studenţilor.

07Ex
    Keymaster

Chiar asa, noi cu barele si ei cu golurile. Cum naiba e posibil sa ai 2 bare si pe urma sa primesti gol?

Daca vrei putem sa ne conversam prin Messenger. Sunt logat pe Yahoo.

07Ex
    Keymaster

Hai ca e randul lor sa joace in 10 din minutul 43. Poata asa vom reusi si noi sa-i batem. :D

razvan
    Member

Pierdem cu 3-1 la penaltyuri

07Ex
    Keymaster

@razvan wrote:

Pierdem cu 3-1 la penaltyuri

Asta este un pronostic al tau sau e ce se intampla pe teren? :-?

razvan
    Member

Heh, e un pronostic optimist. Sunt departe de teren, tot alea 3 rânduri de pe liga2 sunt și singurele mele informații

07Ex
    Keymaster

Vad ca mai sunt 10 minute iar la noi tot 1-0 e scorul. Alte echipe dau 3-4 goluri iar noi nici unul nu suntem in stare sa dam, si asta in conditiile in care Victoria joaca in 10. :(

razvan
    Member

Hopa golul.

►min 85: 1-1. Ferfelea înscrie din apropierea porţii după o centrare de pe partea dreapta.

07Ex
    Keymaster

In sfarsit cu 5 minute inainte de final 1-1, gol Ferfelea.

Din pacate insa si noi jucam in 10, Irimia fiind eliminat in min.87. :(

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 70 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.