26.08.2009 Victoria Branesti – Sportul Student 6-7(1-1,1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 26.08.2009 Victoria Branesti – Sportul Student 6-7(1-1,1-0)

Viewing 10 posts - 61 through 70 (of 70 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Valeu ce am comis. trebuie sa pun diseara linkul catre inregistrarile alea de 300 mb, acum vad ca am pus un fisier de 900 mb. Sunt de groaza, am copiat linkul din alt fisier.

ultrasro
    Member
    07Ex
    Keymaster

Marfa cainele ala care a intrat pe teren dupa executarea primului penalty. =))

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Marfa cainele ala care a intrat pe teren dupa executarea primului penalty. =))

Era in spionaj! trimis clar de Dinamo!
    A spionat bine ca a 2-a zi au dat si ei 10 penaltyuri…

imi place atmosfera care ati facut-o acolo,de ar fi fost mai multi care sa scandeze pentru Sportul asa cum ati facut-o voi macar acasa, eu zic ca baietii ar juca mai cu multa determinare,stiind ca totusi joaca pentru cineva. :)

Zibling
    Member

Jucatorii trebuie sa joace pt ei, pt bani, pt o cariera mai buna, pt viitor, nu pt noi suporterii. Noi, suporterii, nu trebuie sa cerem sa nu fim dezamagiti, ci doar sa vedem ca jucatorii isi dau silinta pt fiecare minge.

sircos
    Member

jocul m-a tinut “in priza”, asa ca slab la capitolul poze:
    http://www.albumdefamilie.ro/albume/victoria-branesti-sportul-26aug09-cupa-r4-994/slideshow/

dragos
    Member

ufff, bine ca, am scapat de astia….nu am fost in bucuresti, nu aveam semnal la mobil, fara net si pe niciun post tv/teletext nu s-au mentionat rezultatele.
    am fost ca un leu in cusca.
    abia vineri sau sambata am aflat de la George si apoi de la Zibling.

se pare, ca echipa ne pune inima la grele incercari X( X( X( :ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:

Zibling
    Member

Ce poza de mafiot mi-ai facut, mos sircos! B-)

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 10 posts - 61 through 70 (of 70 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.