26.08.2011 CFR Cluj – Sportul Studentesc 6-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 26.08.2011 CFR Cluj – Sportul Studentesc 6-1(1-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • Author
    dragos
    Member

@sircos wrote:

@cristiansportul wrote:

Refacere de moral pentru clujeni

si de golaveraj ? 8-}

fara numar :p

Catalin
    Member

Înaintea meciului cu Dinamo nu mi-am făcut mari speranţe, dar la Cluj cred că putem obţine (măcar) un punct. Nu mă întrebaţi, însă, pe ce se bazează optimismul meu, pentru că mi-ar fi foarte greu să ofer un răspuns acceptabil.

dragos
    Member

voi urmari meciul pe http://www.gsp.ro sectiunea live
    sau
    http://www.sports-tv.eu

bafta !!

razvan
    Member

Uau

laucantona
    Member

1-1 dupa ce am deschis scorul

Pacat pentru inceputul bun de meci,Ormenisan e jumatate vinovat pentru primirea golului,acea centrare din corner trebuia retinuta.Intrarea lui Tarnacop nu mi s-a parut de rosu,intr-adevar,a fost un tackling periculos,insa a vizat 100% balonul,nu a avut nicio treaba cu picioarele adversarului,plus ca talpile au fost tinute la nivelul solului,nu erau ridicate,maxim de galben.Ma rog,atata timp cat coruptia va mai face legea in fotbalul romanesc,Sportul nu va fi lasata niciodata sa se afirme in fata echipelor mari,nici macar ocazional…deja incep sa fiu scarbit de Liga I :ymsick: .

ovidiu
    Member

Foarte rar comentez arbitrajul :D , dar acesta e penibil, jenibil, oribil, :ymdevil:

In restnumai de bine. M-am bucurat tare mult la gol. E greu, foarte greu. Ai nostrii sunt foarte relaxati, noroc ca cei de la cfr au si ei destule probleme.

Ma tot intreb de ceva perioada (lunga) de timp: Ce Dumnezeu cauta Maxim in teren?????? Poa’ ma contrazice si face ceva bun :D .

Radu Dobrin
    Member

macar daca ne-am afirma in fata echipelor mici. Astia au dat gol pentru ca s-au hotarit sa faca asta. Si le-a trebuit un minut jumate.

ps…asta doar la primul gol…

pps…toate mingile au fost fix pe mijlocul portii

dragos
    Member

in prima repriza, s-a jucat la egal….ormenisan a gresit la respingere, iar curelea a sarit cu spatele la adversar…altminteri intram in avantaj la pauza.

in repriza secunda 2 goluri in 2 minute + alte 2 ocazii.
    golurile 3 si 4 au fost superbe.

sportul merita o infrangere MULT MAI REA, intrucat sunt o echipa de desculti, 2 bani.

demisiiiiaaa, demisssiiiiia, demissssiiiiia toti !!

ovidiu
    Member

DESTUL DE RUSINOS!!!!!

RELAXARE SUPER-TOTALA!
    NOROC CA “EZISTA” SPORTUL STUDENTESC PENTRU REFACEREA MORALULUI ECHIPELOR din divizia lu’ mitica!

Ca de arbitraj numai de bine :ymsick: . A FOST 11 m. CLAR.

dragos
    Member

pana la finele turului vom fi deja retrogradati…..si nu ne vom mai reveni pana la finalul sezonului.

cu dinamo am scapat de 4-5-6 goluri, la brasov am scapat de 2-3 goluri, insa aici am scapat de 5-6 goluri.

hai, sa ne pregatim de sageata navodari, caci descultii nu vor mai prinde locul 14 :D

ovidiu
    Member

Dupa cum se vede situatia e destul de NASOALA la club.
    Baietii buni, Ferfelea si Curelea, pleaca direct la vestiare la schimbari.

OARE CE SE-NTAMPLA OAMENI BUNI?
    REUSIM SA TERMINAM CAMPIONATUL?

Sau poate a venit timpul schimbarii de generatii :-B ?

dragos
    Member

opriti macelul !!!
    opriti macelul !!!

gata 5-1 este scorul corect !!!
    gata !!!
    hai, in B si gata …..ne-au scos din ghete si nu ne vom reveni decat la anu’

dragos
    Member

offf, bine ca, s-a terminat 6-0 !!!!
    nici nu mai stiu de cand derbedeii au primit 6 goluri….oricum, sunt niste nesimtiti si jegosi.
    Multescu + jucatori = demisia

multumim cfr, multumim !! =))

gabrielp
    Member

oare baietii si-au pus rudele sa joace la pariuri-scor corect (cota este de 101/1)
    este inadmisibil. s-au facut de ras in primul rand ei ca jucatori, nu echipa.
    este posibil sa fie scorul campionatului.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 66 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.