26.11.2010 Unirea Urziceni – Sportul Studentesc 2-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 26.11.2010 Unirea Urziceni – Sportul Studentesc 2-1(0-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 70 total)
  • Author
    cameliu
    Member

@Zibling wrote:

cu mingea in cap lui L.Cazan din 3 metri ?!?!

@multi wrote:

Cum zice antevorbitorul meu, de neuitat mingea pe care Viciu i-a dat-o in cap lu’ Cazan !!! Chiar ca m-am stricat de ris!

De-aia l-a scos pe Cazan? :) :) :)
    Curelea de ce nu joaca?

@cameliu wrote:

@Zibling wrote:

@multi wrote:

Cum zice antevorbitorul meu, de neuitat mingea pe care Viciu i-a dat-o in cap lu’ Cazan !!! Chiar ca m-am stricat de ris!

Curelea de ce nu joaca?

pe cazan l-a scos ca a luat galben in min 16 si de atunci a mai facut doua faulturi de galben , dar a fost iertat de arbitru si nu a mai riscat..si eu l-as fi scos , riscam mult prea mult
    cat despre curelea, comentatorul a spus ca este accidentat

multi
    Member

@cameliu wrote:

@Zibling wrote:

@multi wrote:

Curelea de ce nu joaca?

De-aia ! Ca il zapacise complet lovitura si a uitat bietul omulet ca el e singurul care are galben asa ca s-a mai repezit o data sa muste dintr-un baraganian…ne-a iertat albitru’ dar Tene s-a simtit…

De Curelea zicea naucul ala care comenteaza ca e accidentat. A nins azi pe ici, pe colo, o fi alunecat…

ultrasro
    Member

FUNDASI PENIBILI! VOI VA BATETI JOC DE NOI?

multi
    Member

Nu putea tine la nesfirsit !

ultrasro
    Member

MAXIM A LASAT MINGEA SA AJUNGE LA MAFTEI!!!

cameliu
    Member

Sa fim seriosi! regula e clara: 3 cornere gol!
    E vai de noi…

ultrasro
    Member

Patriche lufteaza ca la copii :))

Giani
    Member

Vazut. Cine nu poate urmari gsptv, poate vedea meciul pe http://www.fotbaltv.net/. Cam proasta calitatea, dar merge bine.

Si cata bafta are Viciu!!! De ce nu o fi fost titular pana acum?

Ce penibil! Cum drak sa fi jucat in UCL si sa iti intre cainii pe teren? Bravo Patrick!

Min. 68, Chihaia intra in locul lui Dobre.

ultrasro
    Member

Inca un gol facut cadou de fundasi….vanzatorilor!

cameliu
    Member

N-ar fi exclus sa ne desfiintam in pauza de iarna. De retrogradat e 100%, iar de vandut cine sa-i ia pe astia?

ultrasro
    Member

Unii jucatori sunt chiar nesimtiti!

cameliu
    Member

Cum naiba sa-l bagi pe Chihaia sa joace 25 de minute?
    Am dat cu piciorul si ultimei sanse de a pastra cat de cat contactul cu plutonul.

ultrasro
    Member

Ratiu nu mai stie nimic, e un dobitoc!!!

Giani
    Member

A intrat Postolache. Presimt ca returul nu il va prinde pe Tene ca antrenor :D Si de ce corner? Ca si la golul de 1-1, mingea a iesit din tractoristi.

PS. Cine l-a facut arbitru pe acest Petrescu. Maftei a marcat dupa o faza la care trebuia sa ni se acorde lovitura de poarta, nicidecum corner pentru tractoristi. In plus: Siman ce are de gand? Chiar nu vede ca apararea e varza? Le-am facut un cadou si falitilor astora. Sportul face in mod traditional cadouri echipelor aflate pe 17: Astra, Pandurii, Brasov, si acum Urziceni.

Simane, daca ai o minima doza de bun simt, lasa-ne. O echipa cu o istorie de 94 de ani nu merita sa devina vaca ta de muls bani. Pleaca in tara ta natala, nu te va regreta nimeni.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 70 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.