27.03.2004 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 27.03.2004 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author
    dragos
    Member

vom avea meci greu cu “urzicile” astea, pt. ca un fir de iarba de pe gazonul din urziceni se jura ca echipa gazda nu prea s-a omorat cu fotbalul in meciul cu rulmentul……… vor juca pentru pandurii, dar noi vom castiga…….

dragos
    Member

haideti la meci, fratilor!!!!
    pe ei – pe mama lor!!!!!

o parte din galeria lor este formata din “suporteri” ai rapidului, insa sper ca de data asta sa stea linistiti acasa…..

@dragos wrote:

haideti la meci, fratilor!!!!
    pe ei – pe mama lor!!!!!

o parte din galeria lor este formata din “suporteri” ai rapidului, insa sper ca de data asta sa stea linistiti acasa…..

Doamne ajuta sa ai gura aurita.

multi
    Member

Da’ chiar toata lumea e la stadion ?!? P-aci nu zice nimeni nimic ?

Cainele
    Member

Meciul s-a terminat 2-0!

multi
    Member

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate , incepusem sa ma ingrijorez ca nu zice nimeni nimic…ptiu , zic , sa vezi c-au comis-o baietii si nu-i mai arde nimanui de forum ! Bine ca s-a dus si asta ! Asteptam amanunte …

Radu Dobrin
    Member

pentru?

multi
    Member

@Radu Dobrin wrote:

pentru?

Aoleo , eu nu mi-am pus problema ! Deci , pentru ?

Cainele
    Member

2-0 pt noi…. 😆
    0-0- la pauza
    au marcat bucur si mazilu

rhcp
    Member

Slab de tot meciul, pot spune ca am marcat pe contratac. Daca promovam, cu echipa asta o sa fim victima sigura.

Nu stiu daca o sa fim victime sigure, dar nici foarte usor nu o sa ne fie

ultrasro
    Member

Balint se plînge de plecarea jucătorilor

Deşi a cîştigat cu 2-0 meciul cu Unirea Urziceni, liderul din B2, Sportul, a evoluat modest, golurile venind în urma unor greşeli personale ale adversarilor. “Nu-mi explic de ce am jucat aşa de slab în prima repriză. Chiar dacă după pauză ne-am revenit, s-a văzut lipsa celor patru jucători vînduţi în iarnă, dar nu am ce face, eu trebuie să găsesc înlocuitori”, a declarat tehnicianul “studenţilor”, Gabi Balint. În această iarnă, alb-negrii s-au despărţit de Galamaz, Negru şi Irimia, plecaţi la Rapid, şi de Cristi Ciubotariu, aflat acum la Dinamo.

Ultras
    Member

Eu zic ca este vorba numai de o cadere temporara, asa cum a fost cea din tur cand am facut cele 3 egaluri. Trebuie remarcat Stanca, acesta avand 2 interventii in aceeasi faza in situatie de 1 la 1 cu un atacant advers la scorul de 0-0. Apoi si-a intrat in rol Gigel Bucur, care a rezolvat meciul in stilul caracteristic.

Ultras
    Member

Prevad ca cel mai greu meci din acest campionat il vom avea sambata la Turnu Severin cu Building. Stiti voi cum e cu buturuga mica…

dragos
    Member

intr-adevar au avut o micuta galerie cu un autocar, insa fara coregrafie…
    au fost prezenti la meci si ex-ii studenti kiki, gala,vali,coibi+bursucul – imbracat cu o geaca de fas cu sportul stud., care a intrat la pauza in vestiar la baieti……jocul in sine a dezamagit (cel putin in prima repriza),
    apoi am speculat greselile adversarilor…….
    este greu sa te bazezi pe 2 oameni: GENIUL lu’ BUCUR si INSPIRATIA lu’ STANCA, asta doare cel mai tare……ok, in alte meciuri pot fi alti 2 oameni de geniu, dar toata echipa cand va fi?????
    se anunta meciuri grele, caci adeversarii te ard….
    in emisiunea “recursul etapei”, ioanitoaia si ‘nea tomescu sublinia jocul slab al echipei, insa scopul scuza mijloacele, nu???
    dar in prima divizie vom avea viata grea, daca jucam asa……
    viitorul suna bine, dar se vede prost!!!!!!
    practic, in aceste 3 meciuri doar o repriza am jucat super…….in rest????
    sa speram ca isi vor reveni

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • The topic ‘27.03.2004 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni’ is closed to new replies.