27.03.2010 FC Snagov – Sportul Studentesc 2-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 27.03.2010 FC Snagov – Sportul Studentesc 2-2(1-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 21-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 27.03.2010, ora 11:00, stadion Vointa.

avem o perioada grea acum…3 meciuri foarte grele…dar dupaia, logic, avem o perioada mai usoara..in care vom face multe puncte care ne vor asigura promovarea :ymparty:

cameliu
    Member

Sper sa nu pierdem nici unul din urmatoarele 3 meciuri.
    Stejaru, Farul se bat la promovare si Snagovul poate sari in schema cu tanti aia si miscarile ei…
    Sunt meciuri la fel de importante ca si cel cu Branestiul.

dragos
    Member

teoretic, daca vrem sa ne mentinem pe locul 2 ar trebui sa castigam, insa, dupa impresia lasa la meciul cu petrolul, nu cred, ca putem spera la mai mult de un egal (daca va iesi 1 solist X( X( X( X( va fi JALEEEE MAREEEE: bye-bye tanti PROMO !!!!!
    din pacate, “traditia” ne arata ca, acasa la “tigaretele” snagov nu am castigat niciodata, asa ca………
    repet: toate echipele aflate in clasament pana la locul 8 au sanse la promovare…..

eu zic ca in lupta pt promovare intra doar branesti, sportul, faru si petrolul….sageata stejarul, snagov, delta tulcea si altele, nu cred ca au forta sa se bata, parerea mea :D

07Ex
    Keymaster

Sezonul asta Snagovul a pierdut un meci acasa cu Farul (0-1) in septembrie. De asemenea au avut si 3 meciuri pe care le-au facut egal acasa, cu Cetatea, Bacaul, si Delta, deci nu mi se pare imposibil sa luam macar un punct la ei acasa.

cameliu
    Member

Tocmai impotriva statisticii (nici noi nu stam pe roze la deplasari) batem meciul asta.
    Daca luam minim 7 puncte din urmatoarele 3 meciuri ar trebui sa promovam, urmand meciuri cu echipe slabe, desfiintate sau in curs de desfiintare…

laucantona
    Member

eu cred ca a venit timpul pt cele 3 puncte, daca nu adio promovare.

dragos
    Member

@laucantona wrote:

eu cred ca a venit timpul pt cele 3 puncte, daca nu adio promovare.

asa zic si eu…….

dragos
    Member

nu sunt in bucuresti, caci as fi vrut sa merg.

Daca nu ne fac “cavalerii” :)) :)) fluierului, sunt sigur ca ii batem.

e posibil cu arbitrii, snagovul mereu a furat acolo , chiar si pe noi ne-a furat sezonul trecut, cand ne-a eliminat 2 oameni parca, le-a dat pk inexistent in min 90…era printre prileme etape daca imi amintesc eu bine…..si eu as fi vrut sa merg neaparat la meciul asta, dar din pacate nu voi putea, insa sper ca baietii vor invinge…ar fi 3 puncte vitale

Radu Dobrin
    Member

avem deja 1-0 conform radio iasi…curelea

din pacate 1 1 din cate vad…… X(

gooooooooool gooool gooool .bravo baietiiii

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.