27.09.2008 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 0-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 27.09.2008 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 0-2(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 7-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 27.09.2008, ora 11:00, stadion Florea Dumitrache.

Giani
    Member

Nu merg. Pentru simplul motiv ca sambata si duminica voi fi plecat din Buc.

dragos
    Member

@Giani wrote:

la tv este mult mai bine sa-l vizionezi….oare se va transmite ???

Giani
    Member

Cred ca se transmite. Sau cel putin ar trebui. Si nu stiu cum se face ca este a doua oara cand meciul tur cu cateii se desfasoara intr-o zi in care sunt invitat la o nunta. Dar de data asta evenimentul se desfasoara in afara capitalei. Sper sa se repete istoria de anul trecut si scorul final sa fie 2-1.

razvan
    Member

Se transmite inregistrat la ora 13 pe sport.ro

ovidiu
    Member

@Giani wrote:

@dragos wrote:

la tv este mult mai bine sa-l vizionezi….oare se va transmite ???

Inregistrat pe sport.ro, sambata, de la ora 13.

Din pacate nu cred ca o sa-l vad, fiind plecat si cam ocupat la acea ora. O sa fiu in suferinta, dar sa vad poate, poate pot pacali si ma lipesc de un tembelizor. Totul e sa mai fie si postul de tembeliziune in hotelul in care ma voi afla.

Sper ca jucatorii sa nu se imbete cu apa rece dupa victoria din cupa si sa trateze meciul usor. Macar sa ne mentinem undeva pe la mijlocul clasamentului, si sa incercam o pozitionare cat mai sus.

07Ex
    Keymaster

Eu sunt de parere ca Dinamo II este o echipa accesibila, si in mod normal ar trebui sa-i batem.

adso
    Member

0-1, in minutul 60 :D
    goooooool varga.

da 1 0..se pare ca din penalty a dat dacian …estee bineeeee

adso
    Member

0-2 min 85
    a marcat si stanga. ❗

3 puncte vitale :D…eu zic ca inca e bine

ultrasro
    Member

Victorie meritata…am jucat in 10 din minutul 32 dupa eliminarea lui Postolache. A fost eliminat si Falub, portarul lui dinamo trebuia eliminat la faza in care s-a acordat 11 m transformat de Varga.

cameliu
    Member

Rezultat bun!
    Am vazut doar R2 si-am fost destul de multumit de joc in conditiile in care am jucat in 10…

dragos
    Member

am vazut doar R2, insa am vazut chintesenta meciului.
    ar fi fost culmea ca, dinamo, care nu a castigat deloc “acasa”, tocmai cu noi sa sparga gheata.
    trebuie sa recunoastem, ca daca, am fi fost egalati de Nitu (singur-singurel in 6m), ne-ar fi fost mult mai greu sa castigam.
    asa, 3 pcte. ne prind bine in clasament.

07Ex
    Keymaster

Bine ca am castigat. Imi era teama de meciul cu Dinamo II, dar bine ca l-am castigat.

Nu stiu ce parere aveti voi despre acest meci, dar eu vad ca de bine de rau, comparativ cu anul trecut echipa joaca mult mai bine. Poate nu vom promova noi, dar uite ca am ajuns in 16zecimile cupei unde vom juca cu Steaua, iar in campionat, dupa 7 meciuri avem doar o infrangere, si aia cu cantec.

Eu inca sper sa putem promova anul asta.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.