27.10.2006 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-0 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 27.10.2006 FCM Bacau – Sportul Studentesc 1-0 (0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 57 total)
  • Author
    sorin
    Member

@Radu Dobrin wrote:

0-0 pina acum…daca vrei sa vezi meciul (si ai o conexiune decenta) trebuie doar sa spui…..

sigur ca vreau, am fibra optica.

Spawn09
    Member

arbitrul din terenu bacauanilor e din bacau asa ca nu ma mira sa fie la orice pasa offside….

Spawn09
    Member

acum ca e pauza sa disecam aceasta repriza
    innafara ca suntem furati de arbitrii pe fata (vro 3 faze de offside vazute numai de arbitru creca la hattrick sau la hochey cine stie…) au mai fost si niste faulturi vazute numai si numai de central (creca pe laptopu din birou lui le-a vazut)

franz_kafka
    Member

In atac, din pacate, in prima repriza, exista un jucator care s-a apucat sa tremure ca varga, cand s-a trezit singur cu portarul advers…
    In aparare, rugati-o pe mary sa puna mana pe un tarnacop si sa sfarme niste glezne si rotule inamice…

Spawn09
    Member

din pacate arbitru ala ne cam taie toate ocaziile hotie ca asta n-am mai vazut….

Radu Dobrin
    Member

Arbitrul a fost foarte bun. Noi am fost foarte prosti.

Spawn09
    Member

s-a dus pe apa sambetei promovarea noastra….

franz_kafka
    Member

In repriza secunda, din jocul echipei, am retinut doar infatisarea si tinuta unui fotbalist SS: nr. 2… Cred ca ar fi trebuit sa-l remarce vreun regizor si sa-i atribuie un rol prin filmul Gladiatorul… sa se fi luptat cu sabia impotriva vreunui leu ori tigru in Colosseum, pt ca vad ca nu prea a avut sorti de izbanda contra moldovenilor pe terenul de fotbal cu mingea…

laucantona
    Member

fratilor de ce nu spuneti scorul si detalii vad doar ca va lamentati…sunt in Canada si aici nu stie nimeni ce a facut Sportul?
    mersi
    Laurentiu

Spawn09
    Member

scor final 1-0 pt Bacau

ovidiu
    Member

Nu am avut curajul sa jucam.
    Cei 5% ptr gazde s-au transformat in 20% pentru ei.
    Dar nici ai nostrii nu s-au ridicat peste valoarea diviziei B. Pacat.
    Asi fi vrut sa vad mai mult din partea lor. Din pacate curajul, ca si fotbalul, au cam lipsit.
    Cu doua ocazii nu prea poti sa ai pretentii la promovare.
    Chiar daca arbitrul a fost cum a fost ai nostrii au jucat fotbal vreo 10 minute in tot meciul.
    Remarcat: Dacian Varga. Dar din pacate fara sprijin. Restul au fost dezamagiri in acest meci. Cel putin pentru mine.

Sa speram la vremuri mai bune si la fotbal mai mult din partea baietilor.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

Radu Dobrin
    Member

@laucantona wrote:

fratilor de ce nu spuneti scorul si detalii vad doar ca va lamentati…sunt in Canada si aici nu stie nimeni ce a facut Sportul?
    mersi
    Laurentiu

puteti sa ne contactati daca vreti sa vedeti meciul, si il veti vedea!

franz_kafka
    Member

Am gresit, nr. 2 nu seamana cu Gladiatorul…
    Nu stiu cati dintre voi au apucat sa-si traiasca o parte a copilariei pe vremea epocii de aur (cei drept, eu nu ar trebui sa ma plang pentru ca, in aceasta privinta, anii mei nu au depasit cu mult o duzina), dar imi amintesc ca existau niste reviste cu benzi desenate foarte apreciate printre… soimii patriei si pionerii de atunci (nu-i exclus si printre utc-isti si chiar membrii de frunte a partidului, poate chiar la nivelul infricosatoarelor Cabinete nr. 1 si 2)!
    Asa ca, amintindu-mi de revistele de care v-am pomenit, cred ca nr. 2 seamana perfect nu cu Gladiatorul, ci, mai degarba, cu Rahan, doar ca nu-i blond.
    Oricum, numitii Prunea F si Lupescu I se asemana leit cu… Loleck si Boleck.

laucantona
    Member

multe multumiri dar sincer dupa ce echipa pierde nu vreau sa mai aud de ei o zi doua si nici vorba sa mai si vad meciul…oricum eu iti multumesc pt oferta
    Laurentiu

kundiso
    Member

mi se pare ciudat ca dupa o infrangere sa se vada totul atat de negru. La urma-urmei mai sunt 21 de etape, iar pentru o promovare SS trebuie sa scoata 43 de puncte in 21 de meciuri. Cred in promovare pana la capat, iar faptul ca intr-un meci au avut ghinion nu ma face sa-mi pierd speranta in promovare. Daca acum e atata pesimism atunci dupa meciul cu Modelul ce trebuia sa mai zicem? Chiar nu vede nimeni ca Bacaul este o echipa tare care a facut 29 de puncte pe teren si ca daca nu avea penalizarile era lejer pe primul loc?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 57 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.