27.10.2010 Steaua Buc. – Sportul Studentesc 4-2(1-1,0-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 27.10.2010 Steaua Buc. – Sportul Studentesc 4-2(1-1,0-1)

Viewing 7 posts - 76 through 82 (of 82 total)
  • Author
    razvanR
    Member

Cu Rapid si cu Steaua am jucat bine, sper sa nu mai pierdem nici un meci in acest an 2010.

Am fost aproape de calificare, felicit jucatorii pentru prestatia din cele 120 de minute, in fata unei echipe, Steaua, care a jucat mult mai bine decat in meciul cu Pandurii din ultima etapa de campionat.
    Din pacate, la penalty-uri nu s-au mai putut concentra si s-au lasat sicanati de arbitru care i-a pus de mai multe ori sa mute mingea in jurul punctului de la 11m.

Salut prezenta in teren la meciul cu Steaua a unor jucatori care au evoluat foarte putin in acest tur: Cazan, Lungu, Nae, Ghinga sau Beta.

dragos
    Member

saracu’ Cazan era sa se accidenteze la fel ca in meciul din urma cu 3 sapt.
    bine, ca de aceasta data si-a revenit si nu a trebuit schimbat.

dragos
    Member

@razvanR wrote:

Cu Rapid si cu Steaua am jucat bine, sper sa nu mai pierdem nici un meci in acest an 2010.

na, ca “studentii” au comis-o iara…..deh, viata bate filmu’ =)) :))

dragos
    Member

@sircos wrote:

@dragos wrote:

cine a mai fost alaturi de tine ?
    i-am vazut in peluza pe: dl Dobrin, Ovidiu.

+ marone, marius+invitat, marin, ace of spades, razvan (drobeta)+”remorca”, gabi sexy, gigi si doi “porumbei indragostiti” care nu stiu cine erau :)

total: 14 bucati

am revazut cateva imagini cu galeria noastra si vroiam sa stiu cine era suporterul imbracat intr-o geaca de culoare albastra cu alb, care flutura un steag ?

@dragos wrote:

am revazut cateva imagini cu galeria noastra si vroiam sa stiu cine era suporterul imbracat intr-o geaca de culoare albastra cu alb, care flutura un steag ?

Daca m-am uitat bine pe imaginile cu galeria noastra,era domnul Gabi cel cu geaca bleu cu alb.Desi am fost prezent la acel meci daca nu revedeam din nou inregistrarea,nu mai imi aduceam aminte :p

dragos
    Member

@Ace of Spades wrote:

@dragos wrote:

Daca m-am uitat bine pe imaginile cu galeria noastra,era domnul Gabi cel cu geaca bleu cu alb.Desi am fost prezent la acel meci daca nu revedeam din nou inregistrarea,nu mai imi aduceam aminte :p

danke.
    banuiam eu.

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 7 posts - 76 through 82 (of 82 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.