28.03.2009 Sportul Studentesc – CS Buftea 6-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 28.03.2009 Sportul Studentesc – CS Buftea 6-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 22-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 28.03.2009, ora 11:00, stadion Regie.

dragos
    Member

2 solist :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

07Ex
    Keymaster

Hai ca esti rau. Poate pana peste 2 saptamani isi mai revin si jucatorii, si poate n-om avea atatia accidentati. Eu zic ca nu e meci de 2 solist.

Uita-te ce a facut Buftea la Botosani, asa ca nu se stie niciodata.

rapid19pancu
    Member

Eu zic ca la Botosani-Buftea a fost un meci aranjat..dar merg pe victoria noastra in meciul contra celor de la Buftea.

cameliu
    Member

@rapid19pancu wrote:

Eu zic ca la Botosani-Buftea a fost un meci aranjat..dar merg pe victoria noastra in meciul contra celor de la Buftea.

Aranjat la 5-0???

Giani
    Member

@dragos wrote:

2 solist :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Daca pleaca falus, dau 1 solist. daca acest *lica franaru’ mai ramane, dau 2 solist.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Hai ca esti rau. Poate pana peste 2 saptamani isi mai revin si jucatorii, si poate n-om avea atatia accidentati. Eu zic ca nu e meci de 2 solist.

Uita-te ce a facut Buftea la Botosani, asa ca nu se stie niciodata.

la cum ne prezentam in acest moment si cum am inceput, prevezi vreo schimbare ??? :)) poate in mai rau, da, altfel NU. :ymapplause:

La cum joaca echipa(mult spus, cei 11 indivizi din teren cred ca este mai adecvat) ar trebui sa fim multumiti cu un egal.

MarcAntoniu
    Member

Pana atunci poate-si regleaza pasii Curelea, incat s-o dea in ate :)) si daca se mai trezeste inca unul sa-l completeze este suficient pentru victorie.

mkg
    Member

Eu unul am incetat sa mai cred in Curelea si cu atat mai mult sa il sustin…
    Face umbra gazonului degeaba .Nici macar agresivitate nu are baiatul asta.
    Ma intreb daca a luat vreun galben campionatul asta si pe ce motiv ca oricum e porumbelul pacii.

Din cate imi aduc aminte a luat cateva cartonase galbene dar pentru faulturi inutile pe la mijlocul terenului.
    Oricum ar trebui sa isi vada si el de drum ca la noi s-a plafonat, sau probabil s-a nascut speranta si asa va muri.

adi
    Member

Isi aduce aminte cineva cand a dat Curelea ultimul gol in campionat ?

Zibling
    Member

@adi wrote:

Nu cred ca merita acest efort de memorie din partea noastra. :|

07Ex
    Keymaster

@adi wrote:

Pagina de statistica arata ca ultimul gol al lui Curelea a fost pe 5.10, cu Stiinta Bacau.

Giani
    Member

Şi cui pasă de Curelea? Nu dă goluri, OUT! Are 26 de ani, este clară inutilitatea lui în echipă.

Şi că veni vorba, dacă ne bate Buftea, încep să cred ca madam Reghe i-a arătat o ţîţă lui Şiman, asta ca să citez pe cel mai cretin, oligofren, idiot, bătut în cap, handicapat mintal, escroc, criminal, pungaş, nesimţit, insolent, farseur, hoţ, sclav, distrus, pierdut, megaloman etc. humanoid de pe planeta. Dacă nu vă gândiţi la el, căutaţi-l la palatul Auschwitz. Dacă vă gândiţi la el, împuşcaţi-l.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.