28.04.2012 Sportul Studentesc – Gaz Metan Medias 1-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 28.04.2012 Sportul Studentesc – Gaz Metan Medias 1-2(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XXVIII-a a Ligii 1.
    Sambata, 28.04.2012, ora 15:00, stadion Regie.

dragos
    Member

maine va fi vreme super calda, aprox 30 grade…….vin la stadion

intrucat se apropie 1 Mai, poate dam drumu’ la gratare sa sfaraie micii…..sa curga berea rece (ca gheata) :D

ngm
    Member

TARE MA TEM CA VOM FI FOARTE , FOARTE PUTINI SUSTINATORI.

laucantona
    Member

in primele minute nu am trecut de centru terenului decat prin maxim o pasa…jucam ca Chelsea cu Barca..

laucantona
    Member

am inceput sa combinam mai mult si sa atacam poarta dar imi este frica de contraatacurile lor sunt cam rapizi atacantii

07Ex
    Keymaster

Unde se poate vedea pe internet meciul fara sopcast?

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Unde se poate vedea pe internet meciul fara sopcast?

Sper ca nu ai prins nimic pe internet. Am vazut a 2-a repriza. JENANT!
    S-a terminat si sezonul asta! Sa vedem cand om mai reveni in Liga 1…

07Ex
    Keymaster

Nu, nu m-am uitat pe internet. Am preferat sa fac modificari la pagina mobila a echipei. Nu stiu dece ma complic sa fac una si alta cand echipa joaca cum joaca, dar, ma rog, asta e altceva.

Sper ca dupa rezultatul de azi sa-si dea seama si suporterii nostri aia mai optimisti ca nu mai are rost sa ne mai facem calcule si ca la anul vom juca in B. Nu se poate sa joci cum jucam noi si sa ramanem in liga I.

sircos
    Member

desi am urmarit o noua infrangere, si o noua rusine de meci, m-am simtit bine astazi :) atmosfera din peluza a fost una destinsa. si ne-am si bronzat … 10 lei / 2 ore ! ieftin, taica !

razvanR
    Member

Am vazut meciul din tribuna. Desi jocul nostru a parut modest indraznesc sa spun ca meritam sa castigam!

pacat….asta este :(

ssfan
    Member

Incredibil cum am ajuns dupa ce start de retur am prins…. Sportul este clar o echipa de moral, acum insa cu moralul la pamant.
    Este clar ca in conditiile date sansele de a ramane in prima liga sunt minime, desi speranta moare ultima.
    Ma gandesc totusi si la partile bune ale unei eventuale retrogradari : castigam timp sa intarim echipa, poate ne mai revenim si cu moralul…
    Eu unul m-am cam saturat sa ne facem de rusine prin liga 1.Sper totodata sa nu mergem spre desfiintare daca vom retrograda.

cameliu
    Member

@ssfan wrote:

Sper totodata sa nu mergem spre desfiintare daca vom retrograda.

Sa vedem si partea plina a paharului! Am fost mai buni decat anul trecut ca am facut baremul!
    Si sa speram ca nu ne lasa Sile, cu Sile nesile, da ne-a tinut vreo 8 ani prin B, fara sa disparem!

dragos
    Member

asa cum am promis am fost prezent la meci….10 lei peluza si bronz de vara la greu….fotbal ioc, din parti :))

fratilor, echipa noastra se face de ras de vreo 5 etape si se va mai face inca 6 pana la final !!
    (mai cineva optimist in vreo privinta ?????) :-?

este penibil, JENANT !!

2 ani la rand sa fii abonat (lejer) la retrogradare, spune multe lucruri:

-jucatori neplatiti;
    -lot avem la limita inferioara (cred, ca pe banca de rezerve am avut 3-4 jucatori); ce sa cautam prin liga 1 ???

asadar, totul se rezuma la bani…..n-ai bani pt prima liga, du-te tata, in liga 2, 3, in cea fantastica =))

in liga secunda vom fi pe la mijlocul clasamentului :D

eu sunt uimit cum acesti jucatori tineri sunt lipsiti de tupeu, de ambitia de a demonstra ca, pot, ca au talent..

ngm
    Member

ASA CUM AM SRIGAT LA SFIRSITUL MECIULUI (CITIVA JUCATORI SE UITAU MIRATI)
    RUSINE, RUSINE, ATI JUCAT CA NISTE FETITE !!!!!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.