28.05.2003 Sportul Studentesc – FC Arges Pitesti 4-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 28.05.2003 Sportul Studentesc – FC Arges Pitesti 4-2(0-2)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    Anonymous
    Member

salut! am facut un banner special pentru meciul de astazi cu fc arges. problema e ca as vrea sa-l las la club, sa nu-l car dupa mine tot timpul… mai ales ca de vreo doi ani incoace ajung destul de rar la meciuri. sau daca e cineva care sta aproape de stadion….. sau cineva care vine la meciuri cu masina…. sa-mi spuneti ce sa fac cu el….

petre

ps. puteti vedea bannerul (acum sa nu va inchipuiti ca e cine stie ce enormitate… a fost totusi facut din banii de buzunar) la

http://www.rapitori.go.ro/campionii.jpg

Anonymous
    Member

pps. sper sa va placa. daca vi se pare ca nu este potrivit, spuneti-mi sa nu-l aduc 😳

@petre wrote:

salut! am facut un banner special pentru meciul de astazi cu fc arges. problema e ca as vrea sa-l las la club, sa nu-l car dupa mine tot timpul… mai ales ca de vreo doi ani incoace ajung destul de rar la meciuri. sau daca e cineva care sta aproape de stadion….. sau cineva care vine la meciuri cu masina…. sa-mi spuneti ce sa fac cu el….

petre

ps. puteti vedea bannerul (acum sa nu va inchipuiti ca e cine stie ce enormitate… a fost totusi facut din banii de buzunar) la

http://www.rapitori.go.ro/campionii.jpg

Petre, cred ca ai uitat sa faci upload la fisier sau adresa este gresita ca NU se vede nimic !!!

Anonymous
    Member

se vede, da-i cu copy- paste in alta fereastra. url-ul este bun

@petre wrote:

se vede, da-i cu copy- paste in alta fereastra. url-ul este bun

L-am vazut ! Arata bine !

Anonymous
    Member

merci!

dar totusi…… ce fac cu el?!?

Anonymous
    Member

In sacosa sau rucsac ca Marius!

E OK!

Giani
    Member

BETON! EXCELENT! ADU-L LA MECI.

ultrasro
    Member

Sper sa ploua, caci vad ca atunci cand ploua jucam mai bine acum, doar sa nu ne trazneasca!

Macar sa obtinem o victorie de moral in perspectiva meciului etern cu Bacaul, care cine stie cand se va juca!

cameliu
    Member

Eu n-am reusit sa-l vad!

403 Forbidden
    You must supply a local referer to get URL ‘/campionii.jpg’ from this server.

ultrasro
    Member

403 Forbidden

Ultras
    Member

SUPER!

Ultras
    Member

Se pare ca nu!

razvanR
    Member

SUPERB ! FELICITARI !

Suna-ma pana in ora 16.00 la 0744 63 00 52 si vin sa te iau la meci cu masina !

Anonymous
    Member

merci mult, razvan, dar nu e nevoie, serios… mai ales ca nu stiu exact la ce ora voi putea pleca de la servici… si oricum s-ar putea sa ma mai intalnesc cu niste prieteni…

in orice caz, voi fi acolo la ora 18

FORZA SPORTUL!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • The topic ‘28.05.2003 Sportul Studentesc – FC Arges Pitesti 4-2(0-2)’ is closed to new replies.