28.05.2003 Sportul Studentesc – FC Arges Pitesti 4-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 28.05.2003 Sportul Studentesc – FC Arges Pitesti 4-2(0-2)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Vad ca voi (Ovidiu si Razvan) tot mai sperati ca meciul cu Bacaul sa sa joace. Eu am avut impresia ca liga a decis deja ca meciul NU se va mai juca. De unde si pana unde mai sperati ca vom juca meciul respectiv?

07Ex
    Keymaster

Marfa bannerul. Felicitari Petre!

cameliu
    Member

Nici macar pentru ei nu pot sa joace ai nostri!
    La transmisia Radio, Fetecau a spus ca golurile Argesului au fost date cu larga contributia a lui Negru si Galamaz! Acelasi cuplu…

Uitati-va la UTA ce inseamna sa vrei sa cistigi! 4-0 la pauza cu Bistrita! Asa ca terminam ultimii!

multi
    Member

“Gloria nu mai are bani de Divizia A!”

Vicepresedintele Gloriei Bistrita, Ioan Horoba, a spus ca situatia financiara e delicata, iar echipa ar putea sa nu mai fie in Divizia A.
    ,,Daca autoritatile nu vor gasi solutii, aceasta nu va mai putea juca in Divizia A si vom spune adio fotbalului de performanta,,. Horoba pretinde ca Gloria a avut un buget de un milion de dolari, in conditiile in care FCM Bacau a avut de patru ori mai mult.
    Horoba a mai afirmat ca Gloria va juca primul meci din Cupa UEFA – Intertoto in Finlanda, la 22 iunie: ,,Avem culoar favorabil si noi credem ca Gloria poate ajunge pana in semifinalele Cupei UEFA-Intertoto,,.

Poate ca le-a promis Siman ca le cumpara vreun loc in divizia A de nu se zbat baietii astia… Ca daca nu-i asa…sa mor daca inteleg cine o sa se incurce cu ei dupa ce-or fi jucatori liberi !

Giani
    Member

Deja e 2-2
    3-2 Balan, 87. Lanterna e la Arad.
    4-2 Dinita 90

Final 4-2

National – Ceahlaul 1-3
    WC Blatov – WC M Blatau 0-1
    Craiova – Dinamo 3-1
    PSD Timisoara – Astra Blatesti 2-1
    UTA – Mafia Bistrita 6-0
    Farul – Rapid 2-1
    Otelul – Steaua 1-1, si Otelul merge la baraj

In caz de rejucare a meciului, tot in B mergem. Rusine, mitica, patronul blaturilor. M-am saturat de divizia blat.

multi
    Member

Te pomenesti ca or juca la castig in ultimele secunde ca sa n-aiba timp bacaul sa reactioneze la brasov !
    Si sa traim sa vedem si rejucat meciul cu bacaul !
    Zau ca numai nebunii imi trec prin cap !

cameliu
    Member

Ai nostri NU-S NORMALI!!!!!!!!!!
    N-au fost si nu vor fi!
    Hai cu inca un gol!!!!

multi
    Member

Uite ca au avut timp sa reactioneze !

Giani
    Member

@multi wrote:

Te pomenesti ca or juca la castig in ultimele secunde ca sa n-aiba timp bacaul sa reactioneze la brasov !

La Brasov e un blat ordinar. Sarmele conduc cu 1-0, gol in minutul 80. Rusine, Lacatus!!!! De sapte (in rosu si albastru) ori rusine!

In prima repriza, Buga a rata un penalty. Blat ordinar. Mai bine in B!!!

cameliu
    Member

He-he-he am prins pronostic exact!
    Daca nu om mai fi dat unul!

4 meciuri consecutiv am avut un handicap de 2 goluri la pauza! si-am dat cel putin cite 3 goluri…

@Giani wrote:

@multi wrote:

La Brasov e un blat ordinar. Sarmele conduc cu 1-0, gol in minutul 90. Rusine, Lacatus!!!!

Cand au un atac Hrebe-Sche , nu ai cum pierde in Romania. Asta este nu este blat, la cate au fost meciul asta ESTE CEEA CE TR. SA FIE: inca o dovada a mizeriei fotbalului romanesc!

Giani
    Member

Caz, nu mai conteaza… Cooperativa si-a facut datoria. Suntem la 4 puncte de echipa cel mai slab clasata, Otelul. In urma blatului penibil de la Brasov, Bacaul a ajuns la 38 (daca se rejoaca, vor pleca de la 35), asa ca nu mai avem nici o sansa, chiar si la rejucare. RUSINE!

multi
    Member

Au avut grija sa n-avem sansa sa le mai stricam inca un an jucarica…
    Mi-a pierit cheful. Zau ca ar trebui facuta o divizie separata !
    Iata ce inseamna sa te pui cu mitica! Sa ne fie de bine !
    Macar a zis aproape toata lumea ca am fost o echipa frumoasa !

Eu tin pumnii sa nu se strice si mai tare caruta !
    Cu cele invatate in acesti doi ani s-ar putea face treaba buna in anii care vin ! Si cred ca o sa fie si cu cine… Problema e ca te intorci tot in mizeria asta !…

cameliu
    Member

Sportul si UTA ar trebui sa-si faca Divizie separata! In rest greata…

cameliu
    Member

La transmisia radio se auzea tot stadionul strigind: HOTII, HOTII, iar comentatorul o tinea cu meci disputat samd
    Avem o presa scrisa vorbita si video de CACAT!!!!

O tara intreaga se uita la laturile lui Ioanitoaia! Audienta maxima! Adevaru-i ca intr-un fel asta prinde la majoritatea: o injuratura, o luare de git, si-un limbaj vulgar!

Intr-o astfel de atmosfera, de unde vreti cinste si sportivitate?????????????????????????

In Germania emisiunile de analiza a etapei sunt cu totul altceva chiar si talk-showurile! Se discuta despre joc, despre tactica!
    Cind o imagine e dubioasa, se da reluarea inca odata si se spune clar: a fost sau n-a fost sau e intradevar dificil de interpretat. Insa nu-l suna pe nea presedintele de 2 lei sa-si dea si el cu parerea apoi pe alalalt si asa mai departe…
    Presa la noi mai zice cite ceva dar adevarul e ca ramine una din principalele premise ale mocirlei existente in sportul romanesc!!!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • The topic ‘28.05.2003 Sportul Studentesc – FC Arges Pitesti 4-2(0-2)’ is closed to new replies.