28.05.2005 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 28.05.2005 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

wow…care e linia de start atunci?… petrescu si cezarica in primul 11?

dragos
    Member

probabil, nicola si oae……

cameliu
    Member

Zburdam!
    3 gigel, unu mazilu!

Nu+mi vine sa cred!!!!! E oare adevarat?
    Pacat ca si poli castiga.

Ma scuzati dar mi se pare suspect totusi ca da Bucur trei goluri. Nu dati in mine, va rog. Dar ceva nu+i ok. Sper din tot sufletul sa nu am dreptate. Sper!
    Nu avem voie sa intram in jocuri de culise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! E posibil sa se urmareasca ridicarea, cu orice pret, a sumei pentru Bucur.

oricum,

Bravo baieti!!!!!!!!!

Hai Sportul! Hai odata!

cameliu
    Member

Batranii fundasi de la Bistrita, n-au avut nicio sansa…
    Meci similar cu cel de la Alba. E nu vad nimic necurat!

Sper si eu sa fie totul curat! pentru ca asa joaca Sportul de ani buni de zile.

Nu+mi vine sa cred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Bravo lor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cinste lor!!!!!!

Hai Sportul! Hai ca se poate!

P.S. Bucur va fi golgheter!!!!! (asta numai daca nu se trag sfori mari in ultima etapa)

Cu cine joaca Poli Timisoara si Dinamo in ultima etapa?

ultrasro
    Member

Noi cu Rapidul in Giulesti
    Poli Timisoara in Ghencea
    Dinamo la Pitesti

Ultras
    Member

Cu Rapidul jucam in Regie… 😈

Ultras
    Member

Am jucat fara Lazar, Balan, Cruceru, Ciupe, Dedu, Nae, Curelea… Aproape o echipa!

Azi a debutat Stanga! Ce pacat ca am pierdut momentul…

Bravo baietilor, am presimtit eu ca da Gigel o tripla. Sa speram ca si cu Rapid va da un gol sau doua. Oricum ce s-a intamplat astazi sigur va intra in istorie caci cred ca niciodata nu am mai batut asa de clar la Bistrita.
    Sa speram ca sezonul asta bun il vom repeta si la anul.

Radu Dobrin
    Member

bravo baieti!…jos palaria!

o victorie de pus in ‘how to’ la lpf vis a vis de campionatul nostru….(nu pot sa spun ca nu ma unge la inima ca a fost tocmai cu ei….)

forzza bistrita in intertoto!

Blue Eyes
    Member

Nu pot sa spun decat ca sunt mandru sa fiu suporter al Sportului . 😮 Chiar daca n-am batut nici o echipa aflata pe primele 3 locuri e buna si victoria impotriva GLORIEI (o echipa aproape iesita la pensie).De fapt , daca jucam cu echipa de pe ultimul loc si dadeam 7 goluri eram si mai mandru.

cameliu
    Member

@Blue Eyes wrote:

Nu pot sa spun decat ca sunt mandru sa fiu suporter al Sportului . 😮 Chiar daca n-am batut nici o echipa aflata pe primele 3 locuri e buna si victoria impotriva GLORIEI (o echipa aproape iesita la pensie).De fapt , daca jucam cu echipa de pe ultimul loc si dadeam 7 goluri eram si mai mandru.

Blue Eyes, eu cel putin prefer rezultatele din campionatul asta, decit cele de acum 3 ani cind am batut Steaua de 2 ori si-am jucat barajul… Sau acum 2 ani cind am batut campioana Rapid in Giulesti, am dat 3 goluri in Ghencea, si 5 in regie lui Dinamo, si-am cazut in B… In ambele campionate am incasat-o scurt la Bistrita!
    Insa fiecare e cu preferintele lui!!!

Si inca ceva Blue Eyes, daca intradevar esti suporter, ar trebui MACAR SA SPERI ca poate batem Rapidul, si-atunci sigur am batut o echipa de pe podium, fie ea National…

Putem bate rapidul.
    Steaua va fi obligata sa bata pe Poli si nu ma indoiesc ca nu va fi asa…asa ca avem sansa sa reurcam pe locul 6. La cum am ajucat in ultimul timp, chiar meritam acest lucru!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 54 total)
  • The topic ‘28.05.2005 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.