28.10.2007 Sportul Studentesc-FCM Bacau 2-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 28.10.2007 Sportul Studentesc-FCM Bacau 2-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Program TV Sport.ro

Duminica, 28-10-2007

11:00 – Fotbal, Liga 2: Sportul – Bacau – in direct

Suntem televizati. Oare iar vom oferi un 0-0 plictisitor, astfel incat sa nu mai televizeze nimeni meciurile Sportului pt o perioada?!?!

07Ex
    Keymaster

Ti-am sters scorul de 0-0 ca nu s-a jucat inca. Sper sa nu se termine 0-0 si sa-i batem si noi pe astia.

Tavi
    Member

Arbitru: Marius Martis (Focsani); Asistenti: Szoke Bela (Constanta) si Danut Dumitriu (Focsani); Rezerva: Ionut Neagu (Plopeni); Observator: Silviu Ioan (Galati)

Zibling
    Member

Nu e cam aproape Focsaniul de Bacau? Zic si eu asa, cat de impartial sa fie un arbitru din zona? Chiar nu existau alti arbitri disponibili pt acest meci? Mai ales ca se joaca si duminica, deci intr-o zi mai libera.

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Nu e cam aproape Focsaniul de Bacau? Zic si eu asa, cat de impartial sa fie un arbitru din zona? Chiar nu existau alti arbitri disponibili pt acest meci? Mai ales ca se joaca si duminica, deci intr-o zi mai libera.

Mai sa fie… cand am vazut brigada exact la fel am gandit…
    Nu conteaza acum de unde o fi arbitru… important e sa batem!

mkg
    Member

Ne trebuie mai mult tupeu, mai multa rautate si mai multa incredere . M-as bucura sa castigam si impotriva arbitrilor caci doar asa ne putem incumeta sa ne gandim la “liga lu’Mitica”. Oricum daca suntem siguri ca am stabilizat apararea ar cam fi timpul sa rentabilizam atacul!!! Bafta si tupeu echipei ca ne e dor de performanta!! Jocul acesta chiar este important sa il castigam fiindca eu cred ca Bacaul este o echipa incomoda care va incurca multa lume anul acesta.

CIPIKA
    Member

Sa nu ne luam de arbitri inainte de meci mai ales ca meciul o sa fie televizat
    Am si eu o curiozitate cand joaca tibi cu joaca varga si invers.Este vreo cearta intre ei
    Cate etale ia dat comisia lui ciobi?
    Multa bafta baieti duminica mai ales ca sambata ma duc la nunta si dunimica vreau neaparat sa ma trezesc sa vad baieti
    Mai sunt ceva probleme de lot

Giani
    Member

Nu am idee. Pe football manager 2008 la fel cei doi nu colaboreaza, dar Tibi face niste faze de exceptie, care din pacate lipsesc cu desavarsire in realitate. In timp ce Curelea si Stanga se pozitioneaza la cornere in 6 metri, la coltul lung :(. Asta in timp ce linia defensiva Dedu-Secareanu-Patriche-Cazan este foarte visatoare (paradoxal, Cazan este ala care joaca exceptional si are un moral maxim).

mkg
    Member

Cred ca aceasta trebuie sa fie expicatia blocajului psihic al echipei de nu mai dam gol deloc ! Jucatorii se vad jucand asa pe jocurile acestea virtuale si incep sa-si piarda simtul realitatii … Uita sa mai dea goluri etc ,etc…. 😆 😆 😆 😆

ovidiu
    Member

Sper intr-o victorie. La limita dar victorie sa fie.
    Poate ne apropiem si noi un pic de locu’ 2.

Haide Sportul

meciul e la 11 sigur,nu?batem 2 0 , ori 2 1…;-)dau fundasii gol la corner

07Ex
    Keymaster

Daca azi nu batem eu cred ca de promovat nu prea mai avem cum ca ne indepartam prea mult pana si de locul 2, iar FC Botosani vad ca procedeaza cam ca FC Brasov, in sensul ca-i bat pe toti.

cameliu
    Member

Meciul a fost programat duminica sa-l dea sport.ro… la astia insa nu le merg releele..

cameliu
    Member

Aparare sublima! Inexistenta! si 0-1!

ashone
    Member

ii batem si p-astia………..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.