28.11.2009 Gloria Buzau – Sportul Studentesc 0-2(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 28.11.2009 Gloria Buzau – Sportul Studentesc 0-2(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 16-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 28.11.2009, ora 11:00, stadion Crang (Buzau).

dragos
    Member

voi fi in tribuna…..sper intr-un meci egal, cu toate ca, va fi exxxtttrrrreeeeeemmmm de grrrreeeeeuuuuuu !!!!

dragos
    Member

chiar Vineri seara voi fi in Crang, ca sa vad tot ce misca in jurul/si pe stadion……iar a doua zi sper sa ma bucur.
    daca scapam de Gloriuta, avem cale libera la locul 2 sau, de ce, chiar la 1 !!! ;) :D

Zibling
    Member

Adica tu nu vii la meciurile de acasa, si mergi in deplasare la Buzau?

Trebuie sa vin si eu acolo, sa vad asta cu ochii mei. :ymdevil:

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Adica tu nu vii la meciurile de acasa, si mergi in deplasare la Buzau?

Trebuie sa vin si eu acolo, sa vad asta cu ochii mei. :ymdevil:

de unde se mai pot cumpara goarne ??

dragos
    Member

daca pierdem la buzau si contracandidatele “din spate” obtin 3 pcte, putem ajunge pe locul 6 !!! X( :ymdevil: X(
    asadar, atentie maxima !!!

07Ex
    Keymaster

La Buzau va fi foarte greu. Eu unul m-as multumi si cu un punct.

Zibling
    Member

Pai, si eu tot cu 1p. m-as multumi. Mai ales ca Buzaul are echipa buna, iar etapa anterioara tocmai ce au fost invinsi la Snagov si nu le-a picat prea bine la digestie.

MarcAntoniu
    Member

@Zibling wrote:

Pai, si eu tot cu 1p. m-as multumi. Mai ales ca Buzaul are echipa buna, iar etapa anterioara tocmai ce au fost invinsi la Snagov si nu le-a picat prea bine la digestie.

Numai bine să-i învingă şi Sportul !
    Să aibă Buzăul diagnosticul confirmat ;)
    Unde a dat două boabe Snagovul, este loc şi pentru Gaşca Nebună :D

cameliu
    Member

Meciul e din nou televizat de postul fantoma SportKlub.

ultrasro
    Member

Meciul este arbitrat de Alexandru Tudor.

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

Meciul este arbitrat de Alexandru Tudor.

nu prea am castigat cu Tudor Pitt la centru.
    PS: de unde se mai pot procura gornitze, etc ??

Sper sa reusim victoria la Buzau,deoarece egalul, desi intr-adevar nu ar fi un rezultat rau,totusi nu ne ajuta prea mult pentru a ne pastra locul 2 in clasament.Daca am fi castigat cu Steaua II,era alta treaba,dar asa baietii trebuie sa traga tare pentru a obtine maximul din acest meci si eu zic ca e posibil,considerand ca buzoienii nu au mai castigat un meci de 7 etape.Asa ca,hai cu golul baieti!!! :ymapplause: :ymapplause: .

adso
    Member

min 44 – 0-1 – Ferfelea a marcat cu capul din 10 metri, din plonjon, după o centrare trimisă de Farmache :ymdevil:

Pey vedeti,am venit eu cu golul acum,de aceea am marcat =)) .Glumesc,desigur :p .Din nou Ferfelea dovedeste ca este o piesa de neinlocuit la acest moment in garnitura Sportului.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.