29.03.2008 Sportul Studentesc – CSM Focsani 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 29.03.2008 Sportul Studentesc – CSM Focsani 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 42 total)
  • Author
    cameliu
    Member

maine la 11, sigur!

dragos
    Member

logica lucrurilor ne “dicteaza” ca, un egal ar fi echitabil, intrucat dunarea galati echipa aflata sub focsani, in clasament, a remizat in regie…..insa logica din fotbal bate campii…….hihih

Webo
    Member

SPORTUL – CSM FOCSANI 0-1…nimic nu este intamplator 😥

07Ex
    Keymaster

Mda, vad ca s-a terminat 0-1. Sper sa nu retrogradam. 😥

cameliu
    Member

1-1 postolache min 82

oricum DE TOATA JENA!

CIPIKA
    Member

Nu am fost la meci dar inainte sa ascult comentariile clorlati formisti care au vazut meciul cred ca azi ne-am jucat cu ratarilem,si am avut cel putin doau bare si am luat un gol de toata rusinea.Asta e parerea mea si astept sa vad daca am avut dreptate sau nu.Oricum nu cred in retrogradare

ionut.ro
    Member

Mie unul mi-a ajuns! Azi n-am fost la meci pt ca anticipam o partida fara miza
    Am un singur comentariu: probabil ca ghinionul celor de la Focsani a fost totusi mai mare decat prostia noastra.
    Astept cu interes derby-urile pt salvarea de la retrogadare. Promit sa fiu pe faza!

cameliu
    Member

@CIPIKA wrote:

Nu am fost la meci dar inainte sa ascult comentariile clorlati formisti care au vazut meciul cred ca azi ne-am jucat cu ratarilem,si am avut cel putin doau bare si am luat un gol de toata rusinea.Asta e parerea mea si astept sa vad daca am avut dreptate sau nu.Oricum nu cred in retrogradare

Plus ca priobabil ne-au anulat arbitrii vreo 3 goluri si refuzat vreo 5, 11m!

Noi suntem tare buni de felul nostru, doar ca rezultatele nu vin…

INCA ODATA: DE TOATA JENA!

6 MECIURI! = 0 VICTORII!

ovidiu
    Member

GROAZNIC. CRUNT. … . FARA CUVINTE
    Ce Dumnezeu se-ntampla acolo? Chiar sunt legati de picioare.

Oare cand o sa fie in stare sa aibe prima victorie?

Tot asa, cu asemenea rezultate chiar ca-mi incepe sa-mi fie frica de retrogradare. 👿

adi
    Member

Eu am ajuns dupa mijlocul primei reprize, si n-am vazut nimic pana la finalul ei (vreun sut, vreo centrare in careu, nimic, nici de la ei nici de la noi). Deci, plaja 100%.
    A doua repriza a inceput cu golul lor: fault la marginea careului nostru, centrare si deviere a unui atacant pe langa/sub/peste Niculescu. Apoi ai nostri au cedat usor usor terenul si si-au revenit abia prin min. 60, cand Postolache a ratat singur cu portarul, din 7 m, central, e adevarat din cadere (abia a impins mingea, a semanat cu o pasa la portar). Ultimul sfert iar am fost pe ei, le-am dat gol dupa o zvacnire a lui Varga pe stanga, centrare in careu la coltul lung, recentrare si voleu Postolache, cam din aceeasi locatie centrala. Inca doua ocazii ale lui Stanga ne-au mai inviorat pe final (cu capul, prima mult pe langa poarta si a doua slab catre portar).
    Ca impresie generala, majoritatea jucatorilor SSB au jucat azi slab si foarte slab (Stanga a fost o mana moarta, incat incep sa-l regret pe Ciobi). Totusi, eu spun ca am fi meritat victoria, macar pentru ca i-am dominat la ocazii. Adversarii au fost foarte slabi si probabil ca vor pica in C, dar ai nostri au fost in multe momente sub ei… Falub iar a fost neinspirat, ca de obicei, facand mutari defensive cand eram deja condusi …
    Ma gandesc serios cum va fi in tribuna vineri dupa amiaza…

mkg
    Member

Bing-Bang !… cel putin aratam consecventa …decat mediocrii mai bine in morisca retrogradarii fiindca ne vom salva sigur!
    Asa vom simti ca inca respiram

mkg
    Member

Si inca ceva :

De trei ori RUSINE!!!!!

dragos
    Member

asadar, logica DIN FOTBAL de aceasta data a dat roade: X (2 era cat pe-aci)…..hihihih
    am gresit cu ceva ???? nu cred.
    probabil, cineva va spune si azi, ca de fiecare data: “avem GHINION; AM RATAT MULT…..avem ratangiiiiiiiiiii !!!!!”
    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
    lasa-neeeeee, ne-ai plictisit !!!!!

dragos
    Member

@adi wrote:

vreun sut, vreo centrare in careu, nimic, nici de la ei nici de la noi). Deci, plaja 100%.
    Ma gandesc serios cum va fi in tribuna vineri dupa amiaza…

cum va arata intreg stadionul, vrei sa spui: ZEROOOOO SPECTATORI…….la mai mare SPORTULEEEEEE !!!!!

dragos
    Member
    “cameliu wrote:
    Plus ca priobabil ne-au anulat arbitrii vreo 3 goluri si refuzat vreo 5, 11m!
    INCA ODATA: DE TOATA JENA!

6 MECIURI! = 0 VICTORII!

pe langa golurile anulate (hihi), ratarile monumentale (hihi), cele 3 penalty-uri ratate (hihi), banuiesc, ca arbitrul si-a facut “datoria” venind “montat” de la federatie…hihi
    sile te rugam: hai, sa intram la morisca retrogradarii, ca sa fie meciurile mai palpitante; sa aiba un pic de nerv, un obiectiv, ceva !!!!!
    hai, roaga-i pe jucatori sa intre la morisca !!!!!
    HAHAHAHAHAHAHAH
    SILE vobeste cu Nashu’ sa “UMBLE LA BUTOANE” !!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
    😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 42 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.