29.05.2004 Sportul Studentesc – Cimentul Fieni

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.05.2004 Sportul Studentesc – Cimentul Fieni

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Maine Cimentul spera sa bata in Regie pt a se salva de la retrogradare. 😆 😆 😆

“Cimentul Fieni, locul 14 sau 30 de puncte, mai spera intr-o minune sa bata Sportul la Bucuresti, iar Building Vanju Mare sau Electromagnetica sa piarda jocurile de acasa cu FC Craiova, respectiv Pandurii Tg. Jiu.”

Tavi
    Member

@cameliu wrote:

Maine Cimentul spera sa bata in Regie pt a se salva de la retrogradare. 😆 😆 😆

“Cimentul Fieni, locul 14 sau 30 de puncte, mai spera intr-o minune sa bata Sportul la Bucuresti, iar Building Vanju Mare sau Electromagnetica sa piarda jocurile de acasa cu FC Craiova, respectiv Pandurii Tg. Jiu.”

o sa avem meci greu 😆 😆 😆

dragos
    Member

poate, dupa acest meci ii va “premia” siman pe jucatori, caci dupa meciul cu aro, cativa dintre ei erau cam sceptici in privinta acordarii “premiilor”..
    subiectul principal a fost – siman – si politica lui financiara……unii abia asteapta sa plece…..vom vedea…..

Ultras
    Member

Maine dimineata ma duc in campanie in Piata Norilor, iar apoi venim la meci (eu, Cainele, Nicu Vasilescu si altii)

lsolcan
    Member

Sportul – Cimentul Fieni = 2 – 0 (0 – 0 la pauza)

Au marcat: Mazilu, Bucur

Jucatorii erau extrem de fericiti, au facut la final o poza pentru istorie.

Lucian Solcan

Tavi
    Member

Meci de vacanta, goluri marcate spre finalul meciului, Cimentul s-a straduit dar … fara valoare degeaba te mai stardui.

Destule camere TV au roit la finalul meciului in jurul lui Balint.

Toate cele bune tuturor.

Baresi
    Member

Salut! Sunt un suporter al lui FC National
    Am o poza cu voi de pe stad. Cotroceni din sezonul 2002-2003 (scor 5-1):

ultrasro
    Member

Dar poza nu se vede :)

Gabi
    Member

Oricum nu se vede… zice ca nu exista

Trebuie sa copiezi linkul in address bar altfel nu va merge.

In alta ordine de idei cine este acest Radoi care a jucat in meciul de sambata? Cum il mai cheama si de unde a venit?

Ultras
    Member

E de la FC Craiova.

ultrasro
    Member

de la scoala lui provine :)

07Ex
    Keymaster

Dar tot nu mi-ati spus cum il mai cheama.

Ultras
    Member

Sorin sau Sorel. Da’ cred ca Sorin 😈

dragos
    Member

a fost un meci “strans’, insa noi am reusit sa castigam….

FELICITARI BAIETILOR!!!!

la final, a fost o imagine dulce-amara, si anume: noi ne bucuram pentru promovare, iar fienarii erau trantiti pe gazon si plangeau pentru retrogradare….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • The topic ‘29.05.2004 Sportul Studentesc – Cimentul Fieni’ is closed to new replies.