29.05.2004 Sportul Studentesc – Cimentul Fieni

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.05.2004 Sportul Studentesc – Cimentul Fieni

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

hhhmmm…mda…fienarii ar fi trebuit sa plinga in etapele precedente meciului cu noi…decit sa isi puna speranta in ultimul meci la bucuresti….

(cam asta am patit noi in ghencea anul trecut daca bine imi aduc aminte…)

07Ex
    Keymaster

Eu nu inteleg cum o echipa care in urma cu 1-2 ani se lupta (tot cu noi) la barajul de promovare sa cada in C doar dupa un sezon. Cred ca numai la noi se intampla chestii din astea. Probabil ca sponsorii pe care i-au avut acum cativa ani ori au dat faliment ori nu au mai vrut sa le dea bani iar echipa s-a destramat.
    Nu ca ii am eu la suflet pe Cimentul, dar imi pare rau de echipa si de suporterii ei. Ma gandesc ca si la noi se poate intampla acelas lucru daca Siman va decide sa plece si nimeni altcineva nu va vrea sa vina la echipa.

ultrasro
    Member

cazusera in c si atunci si cumparasera un loc in b si lotul metromului din brasov

Giani
    Member

Poza data de suporterul Nationalului se poate vedea, copiind adresa in address bar, e cam pixelata si cred ca e luata la pauza, cand noi eram la “realimentare”: nu se vad decat vreo 5 de-ai nostri si steagurile intinse in tribuna.

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • The topic ‘29.05.2004 Sportul Studentesc – Cimentul Fieni’ is closed to new replies.