29.10.2008 Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 29.10.2008 Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 0-1(0-1)

• This topic has 45 replies, 14 voices, and was last updated 13 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • Author

Miercuri de la ora 15:00

FC SPORTUL STUDENTESC Bucuresti – CS CONCORDIA Chiajna
    Stadion: Regie

A: Hanciaruc Valentin (Iasi)
    A1:Harlab Bogdan (Brasov)
    A2:Urzica Vladimir (Pt. Neamt)
    R: Constantin Florin (Ilfov)
    Obs:Gheorghiu Stan (Focsani)

PS: Cred ca Siman nu ar trebui sa mai astepte iarna ca sa schimbe antrenorul

Zibling
    Member

Prima etapa intermediara a sezonului, adica meci miercurea.

Pe cand, in ceea ce priveste schimbarea antrenorului, nu intrevad astfel de sperante. Ba chiar deloc. Insa, daca nu invingem in cel putin 2 din meciurile din acest final de tur (cu Chiajna si FCM Bacau), ne paste retrogradarea si cel mai slab sezon din istoria recenta. 😡

dragos
    Member

pai, sezoane slabe avem de vreo 3 ani – adica de cand suntem in BEEEEEEE !!!
    oare lui sile nu i s-o fi facut sila ???? 😈 😈 😈 👿 👿 👿

cameliu
    Member

Dinitza a dat 3 goluri in ultimele 2 meciuri! Si in general Regia i-a priit la marcat goluri…
    Oare nu era util? Pus capitan?
    Nu pt. ca Sile vrea doar tinerei…

07Ex
    Keymaster

Mda, mi-e cam teama de acest meci, deoarece Concordia va veni in Regie sa ia puncte, iar noi vad ca suntem experti la meciuri egale acasa. 😡

dragos
    Member

Dini, asa cum il stim cu totii, ne va da o “boaba”.
    daca pierdem cu “dna.Chiajna”, atunci trageti voi concluziile.

Daca o sa ajung la meci voi avea cu mine tricoul cu numarul 11. Parea mea este ca indiferent de ceea ce va juca echipa Dinita trebuie salutat pentru ceea ce a facut in atatea ani in Regie

07Ex
    Keymaster

@George Apostol wrote:

Parea mea este ca indiferent de ceea ce va juca echipa Dinita trebuie salutat pentru ceea ce a facut in atatea ani in Regie

De acord! Cat despre meci, eu sunt de parere ca putem bate Chiajna maine, si chiar cred ca o sa-i batem. Bine, vom bate la limita, dar vom bate o sa vedeti.

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

@George Apostol wrote:

Parea mea este ca indiferent de ceea ce va juca echipa Dinita trebuie salutat pentru ceea ce a facut in atatea ani in Regie

De acord! Cat despre meci, eu sunt de parere ca putem bate Chiajna maine, si chiar cred ca o sa-i batem. Bine, vom bate la limita, dar vom bate o sa vedeti.

Hai ca bag toi aia 2 euro ce-i mai am la bwin pe victoria noastra…

07Ex
    Keymaster

Baga-i Cameliu!

Cine va fi azi online si unde vom putea “viziona” live meciul? Eu voi fi pe net deoarece voi fi la servici la ora meciului.

gabip
    Member

1-0 pentru concordia. E grav.

gabip
    Member

bai fratilor..ne ducem rau de tot in jos.

07Ex
    Keymaster

@gabip wrote:

1-0 pentru concordia. E grav.

Da, vad ca ne-a dat Dinita gol. 😥

gabip
    Member

e clar. cu forex mai luam 3 puncte. cam atat.

07Ex
    Keymaster

Nu-mi vine sa cred. Mai sunt doar 8min. si suntem in continuare condusi cu 1-0. Poate ca Badescu Jr. are dreptate si jucatorii chiar nu vor sa joace. Eu unul nu inteleg ce se intampla cu echipa asta.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.