29.10.2008 Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 29.10.2008 Sportul Studentesc – Concordia Chiajna 0-1(0-1)

• This topic has 45 replies, 14 voices, and was last updated 13 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 46 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

La Multi Ani Razvane!

Azi am cam fost singurul care ii cantam lui Siman sa ajunga la DNA in legatura cu banii negri incasati de pe Stancioiu si Cruceru :(

07Ex
    Keymaster

La multi ani Razvane! Pacat ca ai nostri nu ti-au facut o bucurie si nu I-au batut pe Chiajna.

cameliu
    Member

Prosport:
    Varga: “Să ne fie ruşine!”

După eşecul de ieri cu Chiajna, scor 0-1, mijlocaşul Sportului, Dacia Varga, şi-a acuzat colegii că s-au culcat pe o ureche după victoria din Cupă, cu Steaua.

“Toată situaţia în care ne aflăm se trage de la meciul cu Steaua. Astăzi ar trebui să băgăm capul în pământ de ruşine. Am avut aere şi nu am mai jucat nimic. Trebuie să ne revenim şi să batem tot până la finalul turului”, a declarat Dacian Varga.

sircos
    Member

@cameliu wrote:

“…Trebuie să ne revenim şi să batem tot până la finalul turului”, a declarat Dacian Varga.

… adica in meciurile astea ? 😯

08 Noiembrie 2008 – 11:00:00 Stadion ILIE OANĂ
    Petrolul – Sportul Studentesc

15 Noiembrie 2008 – 11:00:00 Stadion REGIE
    Sportul Studentesc – Forex Brasov (poate aici, in vreun amical, ceva 😆 )

22 Noiembrie 2008 – 11:00:00 Stadion MUNICIPAL
    FC Botosani – Sportul Studentesc

29 Noiembrie 2008 – 11:00:00 Stadion REGIE
    Sportul Studentesc – FCM Bacau

06 Decembrie 2008 – 11:00:00 Stadion COTROCENI
    FC Progresul – Sportul Studentesc

Radu Dobrin
    Member

macar de le-ar fi rusine, tot ar fi o realizare! Ca de batut tot, mai vedem…

pai din meciurile astea…la petrolu pierdem,la botosani pierdem sau un x chinuit..poate doar pe bacau sa ii batem…dar la fel cred ca un x chinuit…si in cotroceni…ceva de genu 3- 0 ca anu trecut

sircos
    Member

voua vi s-a parut ca il vedeti pe bumbescu pe banca de rezerve la concordia ? mie nu … http://www.csconcordia.ro/

dragos
    Member

are cineva caseta tehnica ??
    Rusu a jucat in “stilul sau original” ??? 😆 😆 😆

sircos
    Member

@dragos wrote:

rusu n-a jucat contra chiajnei si bine a facut falub ca nu l-a bagat (la tulcea a fost cea mai mare varza din echipa). dar avand in vedere ca paul cazan a luat ‘rosu’ miercuri, rusu va avea ocazia sa ne distreze la ploiesti.

dragos
    Member

@sircos wrote:

@dragos wrote:

rusu n-a jucat contra chiajnei si bine a facut falub ca nu l-a bagat (la tulcea a fost cea mai mare varza din echipa). dar avand in vedere ca paul cazan a luat ‘rosu’ miercuri, rusu va avea ocazia sa ne distreze la ploiesti.

paul cazan sau cazan jr.??

sircos
    Member

lucian, normal. hai ca ai inteles ce-am vrut sa zic :D

edit: ma gandesc ca duminica cu petrolul va apara samoila. cazan va fi suspendat, mandinga nu prea prinde primul 11, asa ca ‘juniorul’ nostru va fi samoila.

@razvanR wrote:

Felicitari lui Dinita, ramane unul din jucatorii mei preferati.

Pacat de rezulotat: am luat bataie chiar de ziua mea, din cauza asta, nici la meci n-am mai ajuns.

La multi ani! Razvan

Giani
    Member

Din pacate chiar nu am putut veni miercuri. Am scapat de la munca pe la 5, deja actiunea se consumase. In ciuda acestei infrangeri, Dini se afla in acea galerie a marilor nostri jucatori; faptul ca a refuzat sa isi bata joc de noi si s-a multumit cu o singura “bobitza” spune multe. Este un profesionist, dar pentru el caricatura de club conceputa de DJ Vasili a ramas o amintire frumoasa. Amintirea “Gastii nebune”. Din pacate, am ramas cu amintirile si cu bucuria ca multi jucatori plecati din Regie au devenit la echipele lor actuale oameni de baza. Pentru optimile Cupei ne vom multumi cu golul marcat de Stancioiu, chiar daca este portar.

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

are cineva caseta tehnica ??

Casetele tutuLor meciurilor pot fi gasite, ca deobicei, pe site aici.

Rusu nici nu a jucat, iar Nicola Vasile a fost capitan. Varga a intrat abia in R2. Vad insa ca am jucat cu Tarnacop, Dobre, si Niculescu, toti trei fiind jucatorii cu cele mai putine minute jucate in actuala editie de campionat. Aici ma refer doar la meciurile de campionat, nu si la cele de cupa.

ssfan
    Member

Imi pare rau, dupa meciul cu Steaua s-a intamplat exact invers fata de ce am sperat. In loc sa capete incredere in ei, li s-a urcat la cap …

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 46 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.