29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 116 total)
  • Author
    Ultras
    Member

O parte dintre suporteri si-a exprimat dorinta de a merge la ultimul meci din tur. Probabil ca plecarea va avea loc sambata, ora 7.30 din locul traditional (benzinaria LukOil – Fabrica de Tigarete). Voi reveni cu amanunte!

07Ex
    Keymaster

Am crezut ca-l vei lasa pe Ovidiu sa organizeze deplasarea asa cum a facut-o si acum 2 ani cand am jucat barajul cu Cimentul. 😉

Ultras
    Member

Eu vorbesc pentru autocar, da’ nu merg.

Ultras
    Member

Maine aflu daca au autocar si cat costa. In week-endul asta au rezervari foarte multe! Daca nu caut in alta parte!

cameliu
    Member

Se deplaseaza lumea de 1 decembrie!
    Or merge toti la Alba, sa-i vada pe Dinamo 😆

Ultras
    Member

Mai stii?!

dragos
    Member

eu nu pot merge

ultrasro
    Member

Spun ca ma duc sa sarbatoresc ziua nationala….

Cainele
    Member

@cameliu wrote:

Se deplaseaza lumea de 1 decembrie!
    Or merge toti la Alba, sa-i vada pe Dinamo 😆

DAAAAAAAAAAAAAA

cameliu
    Member

cum pierde Dinamo, Caine!
    😆 😆 😆

Ultras
    Member

Drumul pana la Fieni, dus-intors:220 km
    Locuri in autocar: 30 (cel de la Urziceni)
    Pret/km:30.000 lei
    Total: 6.600.000 lei
    Pret negociat de Ultras: 4.000.000 lei
    Pret/loc: 134.000 lei

Bunicel, nu! 😈

razvanR
    Member

CONFIRMAM DEPLASAREA DE LA FIENI !

Fratii Alboiu au gasit autocarul, asa ca sambata la 8.00 se pleaca spre Fieni.

Veniti cu totii ca sa nu mergem cu autocarul gol. Este ultimul meci din acest an, asa ca este ultima ocazie sa mai vedem echipa noastra jucand pana in martie 2004 !

HAI Sportul Studentesc !

ultrasro
    Member

Serios, trebuie sa mergem in deplasare cat mai multi, tinand cont pana la primavara mai sunt vreo 3 luni de zile fara fotbal… 😯

Sper ca vremea sa fie acceptabila iar terenul suficient de bun pentru a se putea juca fotbal cu adevarat….

Si sa batem la un scor de bun simt….. gen 3-0 :D

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Sper ca vremea sa fie acceptabila iar terenul suficient de bun pentru a se putea juca fotbal cu adevarat….

Nu stiu cum e vremea la voi dar aici tocmai a nins peste noapte. Sper ca voi sa nu aveti parte de conditii meteo la fel de proaste ca noi. 😉

Tavi
    Member

Eu pot sa iau in masina (mult spus masina :) ca de fapt e Dacia) inca patru suporteri.

Pretul meu este in Euro!!! … adica 0 Euro! :) sa te vad daca mai esti competitiv Florine 😈

La stadion am vorbit cu Mihai, Marius, Marian si Puiu. Nu stiu daca aveti conturi pe forum dar daca sunt suporteri care nu-si permit suma propusa de Florin poate le cedati lor locul …

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 116 total)
  • The topic ‘29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.