29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 116 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Radu … la intoarcere m-am oprit pe la var’tu … zice sa faci rost de tzuica ca el cu vin face gargara dimineatza! 😆

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

La finalul meciului suporterii Sportului care au facut deplasarea la Fieni au intrat in conflict verbal cu Siman, acesta din urma catalogandu-i GOLANI! Despre scandarile suporterilor nu va spun!

Chiar asa. Asta ne mai lipsea. Sper ca asta de ciuda pe suporteri sa nu faca vreo tampenie si sa desfiinteze echipa.

ultrasro
    Member

Jucatorii Sportului pareau hotarati sa inghete scorul la 2-0 dar din “pacate” cei de la Fieni au avut cateva intrari criminale asupra lui Maxim in repriza a doua…. Asa ca Florin a facut “o criza de nervi” si a facut o cursa furibunda de vreo 35 de metri prin care a depasit vreo 3 adversari pe flancul stang si a tras imparabil din coltul careului pe coltul lung….. Ce ghinion pentru pronosticul meu… vai vai vai…. 😯

ultrasro
    Member

si sa nu mute echipa cumva la Sighetul Marmatiei….

Bilet de intrare pana la urma nu am mai platit….. Am vorbit cu organizatorul de competitii al Sportului, Mihai Lazarescu, si el a negociat cu gazdele ca sa intram gratis ca reciprocitate…. 😯 😆

Ultras
    Member

@97SiR wrote:

Chiar asa. Asta ne mai lipsea. Sper ca asta de ciuda pe suporteri sa nu faca vreo tampenie si sa desfiinteze echipa.

Tocmai cand site-ul va avea un nou design. 😈

ultrasro
    Member

Sunt in briefcase la yahoo pe loginul lui vasile…. 😯

Care chiar era ofticat rau azi, dar asta este marea lui problema….. nu stie sa comunice deloc cu suporterii….indeferent daca acestia vor sa comunice civilizat sau nu….

Azi au fost intr-adevar si vreo 2 suporteri care chiar nu aveai ce sa discuti cu ei dar de furca cu ei am avut mai mult eu decat decat Siman, pentru ca au fost in microbuz cu mine si a trebuit sa-i suport…. :( 😯

Indivizii erau suparati rau si pe Dan Petrescu ca nu este mai prietenos cu galeria, dar marea lor durere este, dupa banuiala mea, faptul ca nu le da nimeni din conducere celebra lada de bere si de vin care i-ar aduce in culmea fericirii…. repet e o banuiala nu o certitudine…..

Azi oricum unii au baut de nu mai stiam nici eu cum sa-i mai potolesc….

La sfarsit erau nemultuniti si de faptul ca nu am mai stat inca vreo ora sa mai ei vreo 5-6 vodci si 3-4 beri si vreo 4-5 litrii de vin…..

Eu azi am baut o bere la restaurant intre ciorba de vacuta si snitelul de porc….. :)

Cucu a plecat din restaurant cu suportul de servetele, nu am putut sa-l conving sa-l duca inapoi…. 😯

Apoi la urmatotul popas cred ca a subtilizat o surubelnita de la un bar…. 🙄 :(
    O mentiune importanta pentra Razvan Radulescu care a completat suma necesara platii microbuzului…. 😆

Pe drumul de intoarcere am fost si la restaurant vreo 2 ore , se vede in pozele de pe site…

Radu Dobrin
    Member

@97SiR wrote:

siman nu poate sa desfiinteze echipa…cel mult sa nu mai bage bani (multi/putini) in ea…

si atunci o sa apara vre-un ” gigi-investitoru’ ” care poate se ne bage in hora cea mare… :?

asta e problema mea cea mai mare… :?:

Napoleon9
    Member

pai de suparare (chit ca au jucat bine), numa rosu nu cred ca-i mai arde sa fie…

07Ex
    Keymaster

Florin, Ovidiu nu ma uitati si pe mine cu caseta tehnica? In Prosportul online iar nu apare nimic.

Merci.

07Ex
    Keymaster

Ai dreptate insa tare ma tem ca Siman nu va pleca de la echipa cu binisorul. Daca ar pleca nu ar fi nici o problema deoarece sunt sigur ca vor fi amatori sa investeasca la noi mai ales ca echipa merge bine.

ultrasro
    Member

Imediat de cumpar ziarul voi baga caseta meciului aici… :D

ultrasro
    Member

care sa-l impinga putin intre usa si zid…..

glumeam……. preventiv ca sa nu-l traga curentul…. de la prizele din Regie…

razvanR
    Member

Pe aceeasi adresa

http://f1.pg.briefcase.yahoo.com/vasilesiman

puteti asculta din repertoriul galeriei noastre: este un fisier de 4,6MB

07Ex
    Keymaster

Cred ca cel mai bine ar fi daca scanezi caseta tehnica si o pui in Briefcase. In felul asta nu-ti mai pierzi timpul sa scri echipa noastra si a cimentului + arbitrii + schimbari de mana.

07Ex
    Keymaster

L-am ascultat si suna chiar foarte bine. :)

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 116 total)
  • The topic ‘29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.