29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 116 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Arbitru a fost Theodor Craciunescu care a fluierat sfarsitul jocului cu 4 minute mai devreme….. Meserias baiatul….. 😯

Radu Dobrin
    Member

eu nu am reusit sa ascult…mie imi spune ca folderul e gol..

alta intrebare…de ce merge asa de greu sa incarci pozele?…cu adsl imi ia peste un minut de poza!

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

Cucu a plecat din restaurant cu suportul de servetele, nu am putut sa-l conving sa-l duca inapoi…. 😯

hahahahaha…..poate avea omul neaparata nevoie de el 😆

cine e ‘cucu’? :)

ultrasro
    Member

Fisierul este de fapt acolo, pe mine la fel ma avertiza ca folderul este gol, dar de fapt cand intri in briefcase la vasile vezi ca de acolo te lasa sa-l descarci, dar merge foarte greu (sub 1kb/secunda) e ceva in neregula.
    😯

Cucu e un individ cam ciudat, portar la o echipa de divizia C din judetul Ilfov, a fost coleg la juniori cu Marius Oae.

Lui Cucu I (pentru ca fratele lui mai mic Cucu II e baiat cuminte) ii cam place sa puna mana pe ce nu e lumea atenta si scoate din el destule tampenii….. 8) 😯

Ultras
    Member

Caseta meciului este in Briefcase pe vasilesiman

Ultras
    Member

@Radu Dobrin wrote:

eu nu am reusit sa ascult…mie imi spune ca folderul e gol..

alta intrebare…de ce merge asa de greu sa incarci pozele?…cu adsl imi ia peste un minut de poza!

La mine a mers foarte bine si download-ul si filmuletul!

In ceea ce priveste turbulentii, acestia nu vor mai merge in deplasari (numai daca se descurca singuri)!
    Cand mai organizam ceva, bani inainte! Fara exceptii! Ca sa nu mai avem surprize neplacute. Si inainte de meci se accepta doar o bere (de sete).

ultrasro
    Member

Eu acum am facut ochi si am iesit pe afara sa cumpar o paine…

Aoleu e ziua nationala….. Traiasca ROMANIA!!!! 😯 :D

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Caseta meciului este in Briefcase pe vasilesiman

Merci mult Florin! Am pus caseta meciului si pe site. :)

dragos
    Member

hai ca a iesit bine si ultimul meci oficial pe anu’ asta…..basca si pronosticul meu…..

dragos
    Member

ovidiule, cand ai sosit in regie au fost ceva probleme???
    sper ca nu ai avut vreun “incident” cu razvan???
    este jenant ca pe “unii suporteri de-ai nostri” , bachus le-a intunecat mintile……asa se intampla cand este depasita masura……..sper ca pe viitor sa nu mai avem parte de astfel de “surprize-surprize”…….
    se strica atmosfera, nu de alta……

ultrasro
    Member

Am reusit sa ma stapanesc sa-i zic ceva atunci cand spunea 4 tampanii din 3 cuvinte… 😯

dragos
    Member

siman ar fi fost in stare, daca s-ar fi jucat ultima etapa sambata, sa puna bilete la meci ……sau cine stie ce???? trimitea “oamenii” pe noi, galeria…
    oricum, tot UN GOLAN RAMANE SI EL!!!!!!

Radu Dobrin
    Member

cine e razvan?

ultrasro
    Member

Are pe la 38 de ani si e un individ de care e bine sa te feresti cand o ia la bord peste masura…… asa cum a fost sambata…. 😯

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

Are pe la 38 de ani si e un individ de care e bine sa te feresti cand o ia la bord peste masura…… asa cum a fost sambata…. 😯

hehe….nu e cumva din trupa lui “gigi-copyrightu’ ” de la club… 🙄

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 116 total)
  • The topic ‘29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.