29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Viewing 11 posts - 106 through 116 (of 116 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Nu e. Din cate l-am vazut eu pe la stadion, parea linistit. Cred ca l-a luat flama! 👿

ultrasro
    Member

Chiar a luat vreo 2 acum ceva timp, de la cineva trimis de Romica Chihaia care se saturase de cate injuraturi auzise la adresa lui Tavi Chihaia care o priveau direct pe sotia domnului in cauza. Atunci a primit ce a cautat, dar dupa multe recidive.. 😯

Napoleon9
    Member

@dragos wrote:

siman ar fi fost in stare, daca s-ar fi jucat ultima etapa sambata, sa puna bilete la meci……

Pai ultima etapa la noi in Regie se va juca, nu? Dar eu sper ca pana atunci sa fim detasat in fata, asa ca sa nu mai fie nici un fel de motiv sa se puna bilete… :D

Sunt deacord cu tine…. acolo nu mai stiau nici pe ce lume sunt….. ajunsesera sa il injure pe Dan Petrescu….. pentru ce “ca nu este mai sociabil cu galeria”, nu pentru ca sunt prea beti…… in fine……

ultrasro
    Member

adica la vara, asta trebuia sa inteleg nu?

La Bucuresti sau la Urziceni? 😯

dragos
    Member

eu ma refeream la ultima etapa din tur, daca s-ar fi jucat acasa.

ultrasro
    Member

eram derutat, credeam ca mai avem de jucat acum vreun meci…. 😯 8) 😆

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

cine e razvan?

Un suporter vechi al Sportului, dar din categoria “lumpen”: adica e un tip scolit cam putin (asta ca nu zic “cam prea putin”) si cu buzunarul cam prea gol, care a jucat la juniorii Sportului prin ’80. Din pacate pentru el are o mare problema: cum o ia un pic “la bord” cum i se pune pata pe cate cineva de la club. Acum vreo 2-3 ani avea o “problema personala” cu Tavi Chihaia, pana cand si-a luat-o pe carca si a primit “avertisment”: nu l-am mai vazut timp de un sezon. Acum avea o problema personala cu Dan Petrescu, pe motiv ca “nu baga galeria in seama” (probabil ca daca ne baga in seama, eventual cu cateva navete de vin, ar fi fost mai fericit).

Cainele
    Member

Razvan asta trebuie batut?????daca da se rezolva 8)

@Cainele wrote:

Razvan asta trebuie batut?????daca da se rezolva 8)

Te anuntam cand este cazul, noi si cu Gigi B :)

Cainele
    Member

Astept 👿

Viewing 11 posts - 106 through 116 (of 116 total)
  • The topic ‘29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.