30.05.2010 Steaua II Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 30.05.2010 Steaua II Bucuresti – Sportul Studentesc 0-1(0-1)

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • Author
    dragos
    Member

Ciupe iar a jucat slab….de aceea a fost schimbat.

Dragos Chiva
    Member

Cu scuzele de rigoare sper ca imi pemiti sa te contrazic: Ciupe nu a fost schimbat pentru ca a jucat slab ci pentru ca se dorea mentinerea rezultatului.In consecinta a aparut al doilea mijlocas la inchidere iar Irimia a luat locul lui Ciupe, pentru ca Irimia cum bine stim poate sa joace si fundas lateral .A facut-o si inainte de a pleca la Dinamo Kiev.La fel s-a intamplat si cu Stancu, si daca nu ma insel si cu Oae cand jucau la noi.

@Dragos Chiva wrote:

Cu scuzele de rigoare sper ca imi pemiti sa te contrazic: Ciupe nu a fost schimbat pentru ca a jucat slab ci pentru ca se dorea mentinerea rezultatului.In consecinta a aparut al doilea mijlocas la inchidere iar Irimia a luat locul lui Ciupe, pentru ca Irimia cum bine stim poate sa joace si fundas lateral .A facut-o si inainte de a pleca la Dinamo Kiev.La fel s-a intamplat si cu Stancu, si daca nu ma insel si cu Oae cand jucau la noi.

dar intre noi fie vorba…a jucat si slabut, trece printr-o criza de forma, dar ciupe are potential si in liga 1 sigur va fi un jucator de baza

dragos
    Member

nici eu nu vreau sa te contrazic, tizule, insa Batfoi a trecut de cateva ori pe langa Raul……deh, las’ ca-si revine el.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 5 posts - 31 through 35 (of 35 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.