30.08.2008 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 2-4(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 30.08.2008 Dunarea Giurgiu – Sportul Studentesc 2-4(1-1)

• This topic has 38 replies, 15 voices, and was last updated 14 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 3-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 30.08.2008, ora 11:00, stadion Marin Anastasovici (Giurgiu).

Giani
    Member

Propun ca punct de intalnire statia de metrou Eroii Revolutiei (sau mai bine spus, fraierii care au murit degeaba, comunistii s-au travestit in pesedisti, pedisti, penelisti etc. si tot ei conduc), iesirea spre Liceul Autobuzul (in dreapta cum iesiti din statie), cu doua ore inaintea inceperii meciului (principial, sambata la ora 9). Asteptarea dureaza maxim 30 min., drumul cam o ora, plus inca 30 min. sa ajungem la stadion.

Zibling
    Member

Distractie placuta la Giurgiu celor care vor face deplasarea!!!

Sper sa vedeti pe viu inca o victorie a Sportului Studentesc in acest nou sezon.

cameliu
    Member

Sport.ro se pare ca de meciul “in premiera” sambata de la 13. (adica inregistrat)

Giani
    Member

Multam Cameliu. Si o intrebare: toti bastinasii din Karl Marx Statd au ramas cu sechelele STASI?

laucantona
    Member

Distractie frumoasa la Giurgiu si sper sa sarbatorim inca o victorie.

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Sport.ro se pare ca de meciul “in premiera” sambata de la 13. (adica inregistrat)

e de bine, atunci…..

cameliu
    Member

@Giani wrote:

Multam Cameliu. Si o intrebare: toti bastinasii din Karl Marx Statd au ramas cu sechelele STASI?

Au sechele mult mai putine decit au romanashii nostri securo-pecerizati…
    In rest ieftin, linistit si peste 60m2 spatiu verde pe cap de locuitor… Si e totusi Saxonia!

Ultras
    Member

99% facem deplasarea cu un microbuz inchiriat. Maine aflam sigur, asa ca tot maine sa va asteptati la telefoane. Oricum am fost informati ca nu vom avea acces pe stadion daca nu transmitem pana vineri datele celor care vor face deplasarea. Asa ca scrieti pe ultrass1916@gmail.com numele complet, codul numeric personal si seria si numarul actului de identitate. Un mic comentariu pe această tema: Amprentarea “studentilor”

07Ex
    Keymaster

Stai o clipa ca nu inteleg. Daca eu vin de aici si vreau sa ma duc la meci nu pot, fiindca nu am codul personal din Romania? Nu pot sa ma duc la stadion cu masina proprie si sa intru pe stadion dupa ce mi-am cumparat bilet?

Ultras
    Member

Poti, dar nu ai voie sa iti manifesti simpatia pentru formatia oaspete. Altfel, esti expulzat!

adi
    Member

Eu stiam ca este un abuz sa se ceara CNP-ul.

Ultras wrote:
    99% facem deplasarea cu un microbuz inchiriat. Maine aflam sigur, asa ca tot maine sa va asteptati la telefoane. Oricum am fost informati ca nu vom avea acces pe stadion daca nu transmitem pana vineri datele celor care vor face deplasarea. Asa ca scrieti pe ultrass1916@gmail.com numele complet, codul numeric personal si seria si numarul actului de identitate. Un mic comentariu pe această tema: Amprentarea “studentilor”
    Ultras
    Member

În mod cert. Însă să nu uităm în ce țară trăim. Tot e bine că nu ne cer să le trimitem amprentele și cazierul…

Ultras
    Member

Plecarea sambata la ora 8.30 de la stadion. Intalnirea ca de obicei la Nicu. Amenda 15 RON. Daca nu v-ati transmis datele inca, mai aveti timp pana diseara. Mai sunt doar cateva locuri libere.

X2

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 39 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.