30.09.2006 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 30.09.2006 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Stadion Delta, ora 11:00, meci contand pentru etapa a 9-a.

Giani
    Member

Eu zic sa profitam de ocazie, sa plecam cu gratarul, cu pasta de mici si cu unditele, si sa dam la peste. Cred ca prezenta pe stadion ar fi complet inutila.

cameliu
    Member

Daca mergem luam 4! Daca nu ne prezentam doar 3! Sile ar trebui sa aleaga a -2a varianta!
    sa vedem cati mai fug de la echipa pina simbata…

Giani
    Member

Poate primul care fuge ar fi chiar nea’ Sile.

lucian
    Member

as prefera sa fuga mai bine in teren, decat in afara lui…. 😥

Giani
    Member

Il vezi pe Sile sa fuga pe teren? Daca vad chestia asta, fac credit ipotecar la banca si cedez apartamentul boschetarilor de la Gara de nord.

Zibling
    Member

Al 3-lea meci consecutiv cu o echipa venita din Divizia C… (lasand la o parte restanta care era din alta etapa), deci intrebare retorica: si acum ce vom face ?!?! Eu sper ca macar gol vom inscrie de data asta.

Pana la acest meci, sorin din Boston este invitat sa faca schimb de tricouri cu mine, sa nu plece cu mana goala din “gradina” Sportului. 8)

Spawn09
    Member

hmmm la meciu asta parca vad un 1-0 pt sportu de data asta sunt putin mai optimist… 😆 daca si de data asta mancam bataie ma apuc de facut bannerul…

dragos
    Member

ar trebui sa le dam jucatorilor sa manance mult PESTE, poate in acest fel se vor misca USOR pe teren………

nu e peste ca SOMONUL
    si echipa ca SPORTUL !!!!

lucian
    Member

nu e peste ca somnu’ si echipa de adormiti ca sportu’!

jucatorii au deja un “peste” intre ei! “sile” camataru e number one, e cel mai mare traficant de carne vie din primele 2 ligi … pai ce heringu’ lui!!!

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

ar trebui sa le dam jucatorilor sa manance mult PESTE, poate in acest fel se vor misca USOR pe teren………

Tu crezi ca dieta lor este problema sau faptul ca n-au valoare si experienta? Sa fim seriosi, la astia poti sa le dai caviar ca ei tot cu 5-0 mananca bataie.

Giani
    Member

Pai ca sa se obisnuiasca cu ideea ca oricum manaca bataie, ar trebui si Cezarica sa le dea o chelfaneala zdravana, inainte de meci.

franz_kafka
    Member

Avem sau nu antrenor pentru meciul cu Delta Tulcea?
    Daca nu, ma ofer eu sa antrenez, chiar daca nu am urmat cursuri de specialitate, pentru ca ma cred in stare sa obtin rezultate pe masura celor din saptamana suprarealista… Daca ma chinui, as putea chiar sa ridic scorul defavorabil spre noi culmi nebanuite, desavarsind opera acestor artisti neintelesi care sunt jucatorii SS…

Delta Tulcea – Sportul Studentesc
    Arbitri: Felix Mihai – Liviu Ciubotariu, Petre Geambazu – Tudor Safca
    Observator: Paul Costas

Spawn09
    Member

stie cineva daca se televizeaza? va dati seama un astfel de derby…creca se bat televiziunile pentru dreptul de televizare…..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.