30.09.2006 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 30.09.2006 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • Author
    cameliu
    Member

@Spawn09 wrote:

stie cineva daca se televizeaza? va dati seama un astfel de derby…creca se bat televiziunile pentru dreptul de televizare…..

pun camerele prin stuf si ne-or televiza…
    mai bine sa nu vedem macelu!

vrei sa vezi fotbal la 11 la tv: modelu e de obicei pe otv cind joaca acasa, si e live si pe internet 😳 😳 😳

Spawn09
    Member

pai sunt candidati la promovare deci….:D sau o fi echipa lu Dan Senzationescu in direct indirect live in reluare si preluare?

petschovschi
    Member

Revin oare careva dintre cei care au lipsit etapa trecuta (Ratiu, Secareanu, Varga)?
    Cred ca totusi la Sportul problema principala nu e lotul, ci debandada si dezintersul…

cameliu
    Member

@franz_kafka wrote:

Avem sau nu antrenor pentru meciul cu Delta Tulcea?
    Daca nu, ma ofer eu sa antrenez, chiar daca nu am urmat cursuri de specialitate, pentru ca ma cred in stare sa obtin rezultate pe masura celor din saptamana suprarealista… Daca ma chinui, as putea chiar sa ridic scorul defavorabil spre noi culmi nebanuite, desavarsind opera acestor artisti neintelesi care sunt jucatorii SS…

Conform gazetei a revenit Multescu, sper ca asta sa puna capat degringoladei!

stefan
    Member

@cameliu wrote:

@franz_kafka wrote:

Avem sau nu antrenor pentru meciul cu Delta Tulcea?
    Daca nu, ma ofer eu sa antrenez, chiar daca nu am urmat cursuri de specialitate, pentru ca ma cred in stare sa obtin rezultate pe masura celor din saptamana suprarealista… Daca ma chinui, as putea chiar sa ridic scorul defavorabil spre noi culmi nebanuite, desavarsind opera acestor artisti neintelesi care sunt jucatorii SS…

Conform gazetei a revenit Multescu, sper ca asta sa puna capat degringoladei!

CREZI CA DIN LIPSA DE ANTRENOR NU JOACA EI FOTBAL? CRED CA APUCAM PE DRUMUL CRAIOVEI! ACEEASI POVESTE SI ACOLO.

07Ex
    Keymaster

Poate acum daca a revenit Multescu imi schimb pronosticul. Macar un egal si tot ‘om face.

Ca bine zici. Acum nu mai cred ca retrogradam in C, insa sper ca sansele de promovare anul asta sa nu fie compromise la ora actuala. Oricum cu Domnul Multescu la echipa sezonul trecut nu imi amintesc sa fi pirdut vreun meci la mai mult de un gol diferenta.

cameliu
    Member

@97SiR wrote:

Poate acum daca a revenit Multescu imi schimb pronosticul. Macar un egal si tot ‘om face.

eu l-am schimbat de la 9-1 la 1-3…

@cristiansportul wrote:

Ca bine zici. Acum nu mai cred ca retrogradam in C, insa sper ca sansele de promovare anul asta sa nu fie compromise la ora actuala. Oricum cu Domnul Multescu la echipa sezonul trecut nu imi amintesc sa fi pirdut vreun meci la mai mult de un gol diferenta.

Suntem la 4 pct de promovare…
    am pierdut 3-0 cu rapid anul trecut…

Da ai dreptate, probabil meciul asta l-am sters din memorie pentru ca am fost macelariti in giulesti si nu am mai vrut sa imi amintesc. Da oricum restul meciurilor pe care le-am pierdut au fost la limita. Sper ca revenirea Domnulu Multescu sa se cunosca si la meciul de maine si poate dansul sa le ridice moralul jucatorilor care cred ca la ora actuala este la pamant.

Giani
    Member

As fi dat un pronostic, dar dupa revenirea domnului Multescu, nu mai risc. Pur si simplu nu dau, ca sa nu poarte ghinion echipei.

Spawn09
    Member

meci online ceva?e cineva la tulcea?

Giani
    Member

Delta – Sportul 1-0 in minutul 4. De pe prosport.

Spawn09
    Member

am vazut am spus eu ca luam vro 3……:((

Giani
    Member

Inca e bine ca e minutul 30 si nu s-a raportat inca un gol al pescarilor.

Oricum, trebuie sa fim fericiti. O alta contracandidata la “promovare”, Suceava (mai tineti minte ce clont tare aveau?) are 0-3 cu vecinii de la Botosani (min. 20).

Dar, conform asteptarilor, botosanenii nu poseda aparare, asa ca deja este 2-3.

E 2-0 pentru Delta in minutul 79.

ovidiu
    Member

Nasol.
    S-a “raportat” pe trocsport.
    2-0.
    Mai este inca mult de lucru 🙄 .

VIVA SPORTUL STUDENTESC

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 49 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.