30.10.2011 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 0-0

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 30.10.2011 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 0-0

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • Author
    dragos
    Member

Meci contand pentru etapa a XII-a a Ligii 1.
    Duminica, 30.10.2011, ora 14:00, stadion Regie. DigiTV

07Ex
    Keymaster

Daca pe altii nu-i batem, macar pe astia sa-i batem. Nu i-am avut niciodata la suflet pe Pandurii.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Daca pe altii nu-i batem, macar pe astia sa-i batem. Nu i-am avut niciodata la suflet pe Pandurii.

oaspetii sunt imprevizibili……de data asta nu-l mai avem pe Tibi sa faca diferenta…..

MarcAntoniu
    Member

@dragos wrote:

@07Ex wrote:

oaspetii sunt imprevizibili……de data asta nu-l mai avem pe Tibi sa faca diferenta…..

Acum ca, a plecat Tibi, poate ca, se trezeste Ferfelea din amortire,
    macar atat cat a aratat in liga a doua in sezonul promovarii,
    desi imi este clar ca, are potential peste nivelul acela.
    Motorul Curelea-Ferfelea poate aduce o victorie in Regie.

07Ex
    Keymaster

Poate acum, in al 12-lea ceas, vom castiga si noi primul nostru meci in Regie. Trebuie sa castigam. Avem doua meciuri acasa, primul cu Pandurii si pe urma cu Clujul.

ngm
    Member

SE JOACA DUMINICA DE LA 14.00 .

sircos
    Member

pandurii a jucat ieri, in cupa cu brasov, si prelungiri si 11 m … acum ca sunt obositi, poate reusim sa-i invingem ! :ymparty:

dragos
    Member

@sircos wrote:

pandurii a jucat ieri, in cupa cu brasov, si prelungiri si 11 m … acum ca sunt obositi, poate reusim sa-i invingem ! :ymparty:

ai nostri sunt obositi de fel :D

roby200x
    Member

Salutare!
    As vrea sa stiu daca pot cumpara bilete la meciurile sportului si in ziua meciului?Sau trebuie sa merg la casa de bilete de la stadion cu 1-2 zile inainte de meci?
    Multumesc

ngm
    Member

@roby200x wrote:

Salutare!
    As vrea sa stiu daca pot cumpara bilete la meciurile sportului si in ziua meciului?Sau trebuie sa merg la casa de bilete de la stadion cu 1-2 zile inainte de meci?
    Multumesc

avind in vedere ca vor veni maxim 300 persoane,
    poti veni in ziua meciului cu citeva secunde inainte de ora 14.00.
    cu placere,

razvanR
    Member

I-am batut in 5 din cele 6 meciuri oficiale jucate (golaverajul este 14-4).

Nu trebuie sa-i iertam, ma gandesc doar la victorie !

ovidiu
    Member

Ar fi foarte frumoasa o victorie, dar tare m-as mira.
    Nu prea cred ca baietii vor fi in stare de asa ceva. Chiar daca se straduie sa joace ceva sunt destul de departe de fenomen. Din pacate nu pot mai mult, chiar daca in anumite faze ale jocului mai ajung sa aibe ocazii la poarta. Se incearca incropirea unei echipe dupa numeroasele “plecari”!

Dar ca intotdeauna cand ma pun in fata micului ecran ( :ymparty: cu tzuica in fata, in prima repriza – si berea in a doua pentru ca la final sa fiu MUCI, de bucurie, foarte rar sau de necaz, CEL MAI DES :-ss ) am speranta ca baietii se vor mobiliza (va avea loc o metamorfoza, ceva), vor invinge si va veni perioada meciurilor bune.

ngm
    Member

VA ASTEPTAM IN NUMAR MARE.
    MIINE E FRUMOS AFARA.
    NE BUCURAM DE A 2-A VICTORIE !!!

dragos
    Member

vedeti ca, in aceasta noapte se trece la ora de iarna: ora 4 devine ora 3 !!
    dormiti mai mult, da’ sa nu mergeti prea devreme la stadion :D

@ngm wrote:

VA ASTEPTAM IN NUMAR MARE.
    MIINE E FRUMOS AFARA.
    NE BUCURAM DE A 2-A VICTORIE !!!

Greu sa obtinem a doua victorie contra unei echipe,care se afla in varf de forma.Dar,ca de fiecare data cand merg pe stadionul din “Regie”,traiesc cu speranta ca la finalul partidei noi vom fi cei care vom lua cele 3 puncte.Haide Sportul!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.