30.10.2011 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 0-0

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 30.10.2011 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 0-0

Viewing 3 posts - 31 through 33 (of 33 total)
  • Author

@ngm wrote:

FELICITARI DEOSEBITE CONDUCERII, PENTRU TOTALA IMPLICARE,
    IN A AVEA SUSTINATORI IN TRIBUNE !!!
    300 LA ACEST MECI !!!

@07Ex wrote:

Tu vrei sa fii sarcastic sau conducerea chiar merita felicitari? Nu de alta dar 300 de spectatori in tribune sunt putini in comparatie cu celelalte meciuri ale etapei.

Au incercat ei ceva, prin intermediul Facebook,sa promoveze meciul si sa atraga suporterii la stadion,dar atata timp cat echipa nu are rezultate,o crestere semnificativa nu are cum sa aiba loc.Insa,sunt multumit ca macar au inceput sa-si dea un pic silinta,asa ca de data asta nu pot sa reprosez conducerii prea multe din acest punct de vedere.

07Ex
    Keymaster

Am inteles. Am vazut si eu pe Facebook ca s-a incercat atragerea spectatorilor la meci, dar, asa cum ai spus-o si tu, atat timp cat echipa nu are rezultate e greu sa atragi lumea la stadion. Eu de altfel am spus-o de mult, dar Cristi Gheorghe a zis ca cica nu e adevarat. Atat timp cat echipa nu castiga meciuri, nu va veniu lumea la stadion, sau daca va veni, va veni sa vada jucatorii echipei adverse.

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 3 posts - 31 through 33 (of 33 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.