31.07.2004 Sportul Studentesc – Apulum Alba Iulia

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 31.07.2004 Sportul Studentesc – Apulum Alba Iulia

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 76 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Pe flori nu dau bani, iar fete… nu sunt peste

ion
    Member

daca asa intelegi tu lucrurile asta e …E optiunea ta!

ultrasro
    Member

Si adevarul este ca faza cu florile nu o sa convinga pe nimeni, presa o sa spuna ca nu suntem in stare sa batem pe nimeni daca aruncam cu flori in loc sa dam goluri la greu!

Ultras
    Member

@ion wrote:

Exact, e a mea! Daca ai alta nu te opreste nimeni sa o pui in practica. Am spus numai ca nu ma bag.

dragos
    Member

sa mai spuna cineva ca romanii nu se pricep la regii – hollywood este mic copil pe langa regiile facute de smenari……REGIE in REGIE!!!!!
    saracu’ om – nu este invatat cu smenurile din capitala……acolo in ardeal, lumea este mai cuminte.

dragos
    Member

@ion wrote:

oricum, eu sunt PRO – daca acest lucru va avea un efect pozitiv in randul jucatorilor……oricum, gasim flori berechet……

Ultras
    Member

Cand le dati florile sa le spuneti ca sunteti factiunea ACCEPT a galeriei… 😈 😳

dragos
    Member

@Ultras wrote:

nu suntem toti membrii galeriei???
    all for one & one for all…..

Ultras
    Member

Aici suna bine, dar la meciuri cati striga tot meciul? Parca am mai avut discutia asta acum catva timp. Nici macar sa bata din palme… 👿 Pentru mine nu conteaza rezultatul, dar unii vin numai si numai sa injure, altii au treaba cu arbitrii etc. Numai de incurajat echipa nu au chef. De la cat am strigat sambata, ma supara pateu si acum. Astept meciul cu U…

dragos
    Member

@Ultras wrote:

De la cat am strigat sambata, ma supara pateu si acum.

ai grija de pateu =>ai vazut mosu’ ca nu mai vrea sa auda de pateu toata viata…..gatti ala e de vina.

ion
    Member

@Ultras wrote:

In urma acestor dialoguri “constructive” cu tine cred ca deja e necesar sa spun ca nu are rost sa incepem sa ne jignim sau sa credem ca sintem cei mai mai!
    A fost o idee vazind starea de fapt de la Sportu’ ,renunt la ea deoarece vad ca nu se poate face nimic proSportu visavis de identitatea noastra ca suporteri .
    Nu-mi place ca desi sintem 20 de oameni care vin la meci incepem sa ne divizam.In general nu cred ca daca spui ca esti solitar in idei si fapte poti pastra o unitate .Anul trecut spuneai ca cel mai greu e sa aduni niste oameni sa faca ceva impreuna acum vad ca lucrurile stau altfel.Chiar daca propunerea mea este proasta cred ca puteai si altfel sa o respingi fara a naste replici care jignesc…

SCUZE Cazimir pentru aceste post-uri care stiu ca trebiua sa le pun in alta zona .Te rog sa nu te superi !

ultrasro
    Member

Cand echipa aluptat pana in minutul 90 dar unii renuntasera la incurajari din minutul 56 :(

Hai sa fascem si noi ca Timisorenii!

Ultras
    Member

@ion wrote:

@Ultras wrote:

In urma acestor dialoguri “constructive” cu tine cred ca deja e necesar sa spun ca nu are rost sa incepem sa ne jignim sau sa credem ca sintem cei mai mai!
    A fost o idee vazind starea de fapt de la Sportu’ ,renunt la ea deoarece vad ca nu se poate face nimic proSportu visavis de identitatea noastra ca suporteri .
    Nu-mi place ca desi sintem 20 de oameni care vin la meci incepem sa ne divizam.In general nu cred ca daca spui ca esti solitar in idei si fapte poti pastra o unitate .Anul trecut spuneai ca cel mai greu e sa aduni niste oameni sa faca ceva impreuna acum vad ca lucrurile stau altfel.Chiar daca propunerea mea este proasta cred ca puteai si altfel sa o respingi fara a naste replici care jignesc…

SCUZE Cazimir pentru aceste post-uri care stiu ca trebiua sa le pun in alta zona .Te rog sa nu te superi !

Daca gluma mea a fost deplasata imi cer scuze. Problema care vroiam sa o ating era de fapt ca pana la flori, ar trebui ca cei 20 de oameni care vin la meci ar trebui sa incurajeze echipa tot meciul. Unii care striga doar la gol cred ca au inteles gresit cuvantul suporter. Sunt de fapt simpli spectatori si cred ca ar vedea mai bine meciul de la oficiala.

Ultras
    Member

@ion wrote:

Anul trecut spuneai ca cel mai greu e sa aduni niste oameni sa faca ceva impreuna acum vad ca lucrurile stau altfel.

Lucrurile nu stau deloc altfel. Sunt exact la fel. Eu gresisem cand am crezut ca cei care ne adunam suntem suporteri adevarati. Unii sunt suporteri pentru o ora si jumatate, poate chiar pentru mai putin cand lucrurile in teren merg prost.

Asa ca atunci cand am o idee, o pun in practica asa cum cred eu. Nu este cea mai buna metoda, dar functioneaza. De exemplu, sepcile. N-am plecat in concediu si am bagat 4 milioane, din care nu mi-am recuperat decat vreo 2. Mai bag o tura si o prima inca pe atat.

Se ofera careva sa faca niste esarfe? Daca da pot sa ii dau model…

dragos
    Member

alooo, baietii veseli – ce aveti, tata, de va certati?????
    n-are rost……la meci – totul depinde de starea de buna dispozitie sau (dupa caz) indispozitie a fiecaruia – iata un exemplu:
    la meciul de sambata am venit cu mari dureri si “ciufuleli” la stomac (bine ca aveam pastilele si servetelele la mine), care m-au tinut de dimineata, insa am venit cum am putut, in primul rand, pt. ca mi-era dor de fotbal, mi-era dor si de voi, prieteni si nu in ultimul rand PENTRU NEPOTELUL MEU NASCUT VINERI NOAPTEA – daca echipa castiga meciul – VROIAM SA-I DEDIC VICTORIA!!!!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 76 total)
  • The topic ‘31.07.2004 Sportul Studentesc – Apulum Alba Iulia’ is closed to new replies.