31.10.2007 Inter Gaz Bucuresti – Sportul Studentesc 1-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 31.10.2007 Inter Gaz Bucuresti – Sportul Studentesc 1-2(0-2)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 98 total)
  • Author

Meci contand pentru etapa a IX-a a ligii a II-a, seria A. Miercuri 31.10.2007, ora 15:00, in deplasare la Inter Gaz.

07Ex
    Keymaster

Rog pe cei care vor sa creeze subiecte pentru meciurile Sportului Studentesc sa foloseasca formatul de mai sus:

zz.ll.aaaa echipa gazda – echipa oaspete

zz = zi
    ll – luna
    aaaa = an

De asemenea, in primul mesaj trebuie sa apara, etapa, liga, seria, ora disputarii meciului si stadionul. Mesajele care nu vor indeplini aceste cerinte vor fi sterse.

Multumesc anticipat.

@07Ex wrote:

Rog pe cei care vor sa creeze subiecte pentru meciurile Sportului Studentesc sa foloseasca formatul de mai sus:

zz.ll.aaaa echipa gazda – echipa oaspete

zz = zi
    ll – luna
    aaaa = an

De asemenea, in primul mesaj trebuie sa apara, etapa, liga, seria, ora disputarii meciului si stadionul. Mesajele care nu vor indeplini aceste cerinte vor fi sterse.

Multumesc anticipat.

scuze…eram euforic..am vazut ca nu a pus nimeni si am pus eu..scuze

07Ex
    Keymaster

Nici o problema. Nu ma supar daca pune altcineva, insa vreau ca cei care pun mesajele respective sa mentina stilul de pana acum, deoarece peste 5-10 ani daca vom vrea sa deschidem oricare din mesajele astea va fi mult mai usor daca formatul va fi acelasi pentru toate mesajele.

@07Ex wrote:

Nici o problema. Nu ma supar daca pune altcineva, insa vreau ca cei care pun mesajele respective sa mentina stilul de pana acum, deoarece peste 5-10 ani daca vom vrea sa deschidem oricare din mesajele astea va fi mult mai usor daca formatul va fi acelasi pentru toate mesajele.

inteleg..eu sunt mai nou…d-voastra sunteti din canada?sau..

07Ex
    Keymaster

@Constantin Secareanu wrote:

inteleg..eu sunt mai nou…d-voastra sunteti din canada?sau..

Da, eu sunt din Canada, dar nu este necesar sa te adresezi cu “dvs” deoarece nu sunt (inca) prea in varsta. 😆

Pe unde se alfla stadionul astora? Ca as merge la meci sambata, reincepem campania de turisn rural. 😆

CIPIKA
    Member

stadionul se afla in comun leordeni de ilfov.ca sa ajungeti la meci trebuie sa luati maxi taxi da la statia de metrou piata sudului si el trece pe langa stadion care se afla pe partea dreapta.pr.cei cu masini personale o luati spre popesti leordeni si de la statuie faceti stanga si o tineti cam 3-4 stati de masina si stadionul este pe partea dreapta.eu voi veni direct de la munca pt ca lucrez in zona
    multa bafta baieti 😆

ultrasro
    Member

Sambata o sa avem un meci usor … cred ca e amical :)

ee…eu nu cred ca e asa de usor…e de x2 meciul…ne vom intalni la piata sudului sa mergem cu totii cu un maxi taxi?

Giani
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

ee…eu nu cred ca e asa de usor…e de x2 meciul…ne vom intalni la piata sudului sa mergem cu totii cu un maxi taxi?

Da. Pe la ce ora?

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Sambata o sa avem un meci usor … cred ca e amical :)

Si mie meciul cu Inter Gaz nu mi se pare foarte dificil. Presupun ca vom castiga la limita.

Tavi
    Member

@CIPIKA wrote:

stadionul se afla in comun leordeni de ilfov

Esti sigur? acum vreo cativa ani jucau pe terenul din “Drumul gazarului” … mi-aduc aminte de un 2-2 pe acolo si ca ploua cu galeata iar galeria noastra nu a fost lasata sa stea sub copertina din peluza … iar ga(o)zarii aveau drept (unica) galerie formatia Los platanos …

Nu mai joaca acolo sigur cei de la InterGaz, acum baza e a ANEFS si joaca pe Rocar ANEFS in C.

Tavi
    Member

Merci de info CIPIKA si cristiansportul. Ne vedem la Popesti-Leordeni.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 98 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.