31.10.2007 Inter Gaz Bucuresti – Sportul Studentesc 1-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 31.10.2007 Inter Gaz Bucuresti – Sportul Studentesc 1-2(0-2)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 98 total)
  • Author
    CIPIKA
    Member

Chiar daca nu vom avea un meci usor eu sper si cred ca vom castiga.In afara de curelea mai sunt ceva probleme de lot?Ne vedem sambata la stadion pt ca eu voi veni direct de la munca 🙄

ultrasro
    Member

Eu cred ca ma duc in Regie ca avem amical cu Dacia Mioveni ;)

@ultrasro wrote:

Cand si la ce ora?

Daca e sa mergeti la meciul cu inter gaz…veniti la 10.00 la statia de metrou Piata sudului…de acolo luam un maxi taxi si ii spunem sa ne lase langa stadion..veniti

ultrasro
    Member

Sambata nu mergem la Inter Gaz ca nu avem ce vedea acolo ;)

CIPIKA
    Member

vreau sa te contrazis ultras si sa-ti spun ca ai ce vedea acolo(groapa de gunoi ca doar pe acolo a trecut basescu 💡 ) plus o victorie a studentilor

PAna la urma avem meci Sambata cu Inter GAz sau amical cu Mioveniul ca nu mai inteleg nimic. 🙄 🙄 🙄

Tavi
    Member

“Intergaz Bucuresti – Sportul Studentesc
    Stadion: Intergaz 31.10.2007 ora 13.00
    Horea Abrudan (Bacau) – Florescu Costin (Huedin), Crangasu Eduard (Ploiesti)”

de ora 13 ma asteptam da’ chiar pe 31 Oct :?: 😈

mkg
    Member

HA! HA! HA! asta da stire ! Asa sunt manjii mai grabiti sa-si arate veleitatile ! De aia e bine sa stai sa asculti si sa inveti de la cei mai in varsta . Altfel Ultrasro e mare pescar … Lasa ciortanul sa muste tare si apoi il plimba nitel de placere dupa care nu ii ramane decat sa il salte in juvelnic !!! BRAVOS !!!
    P.S. “Secareanu ” ar trebui sa te apropii mai mult de echipa pentru ai afla programul de pregatire si competitional si sa te sfatuiesti cu cei care au informatii verificate inainte de a incerca sa mobilizezi galeria sau suporterii la intalniri fantoma …
    Incercarea mobilizarii este insa remarcabila !
    Am ras copios de situatie Toate cele bune !

cameliu
    Member

@Tavi wrote:

“Intergaz Bucuresti – Sportul Studentesc
    Stadion: Intergaz 31.10.2007 ora 13.00
    Horea Abrudan (Bacau) – Florescu Costin (Huedin), Crangasu Eduard (Ploiesti)”

de ora 13 ma asteptam da’ chiar pe 31 Oct :?: 😈

Dar de ce e de la ora 13? MEciu nu pare a fi transmis nici de sport.ro (la ora aia ei dau pe Otopeni) nici de TVR2… Il televizeaza altcineva?

07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

“de ora 13 ma asteptam da’ chiar pe 31 Oct :?: 😈

Acum vad si eu lucrul asta. Oare dece jucam pe 31.10 in loc de 13.10, stie cineva?

ultrasro
    Member

Pe site la CF Sportul Studentesc este trecut ora 15, chiar nu mai pricep ;)

Jocul cu Inter Gaz a fost reprogramat

La solicitarea Sportului Studentesc jocul programat pentru sambata 13 octombrie a fost anulat urmand sa se joace la o data ulterioara, principalul motiv fiind convocarea juniorilor din lotul mare al echipei la loturile nationale U18. Jocul urmeaza sa se desfasoare pe 31 octombrie incepand cu ora 15:00.

ultrasro
    Member

pe site la FRF (http://www.frf.ro/)

In conformitate cu decizia Comitetului de Urgenţă al FRF din 08.10.2007, partida CS Intergaz Bucureşti – SC FC Sportul Studenţesc SA cadrul etapei a 9-a, programată a se desfăşura iniţial pe 13.10.2007, a fost amânată pentru data de 31.10.2007, ora 15.00, la cererea echipei oaspete. În baza aceleeaşi decizii, meciul CS Forex Braşov-CS Otopeni din cadrul etapei a 9-a este programat a se defăşura pe 13.10.2007, ora 13.00, urmând a fi televizat în direct de postul ”SPORT.RO”.

Sambata asta cred ca va fi doar un meci amical cu echipa a doua

MarcAntoniu
    Member

@ultrasro wrote:

La ce ora este meciul Sportul Studentesc – Dacia Mioveni ?

ultrasro
    Member

Sambata asta cred ca va fi doar un meci amical cu echipa a doua

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 98 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.