31.10.2010 FCM Tg. Mures – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 31.10.2010 FCM Tg. Mures – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 74 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Pac si golul gazdelor, frumos ce-i drept: bara-bara-gol.

Insa, de ce-i lasa fundasii nostri sa combine atat de lejer pe targmureseni? Eu asta nu pricep. :-s

Pum1
    Member

Doar mie mi se pare ca Moldovan nu se potriveste cu Sportul?de cand a venit el nu mai iesim din careul nostru.

laucantona
    Member

nu jucam nimic si asta are consecinte..

multi
    Member

@Pum1 wrote:

Doar mie mi se pare ca Moldovan nu se potriveste cu Sportul?de cand a venit el nu mai iesim din careul nostru.

Si eu cred ca aici e buba….
    Ideea pare a fi sa stam la cutie si sa dam gol pe contraatac. Dar nu ne pricepem deloc la statul la cutie. Din nefericire nici la contraatac. Asa ca ideea e falimentara.

Pum1
    Member

@multi wrote:

Dar nu ne pricepem deloc la statul la cutie.

Pai asa e.Sportul nu e facuta sa stea in aparare..Sportul Studentesc e aproape sinonim cu “atac”….sau era

ovidiu
    Member

@Pum1 wrote:

@multi wrote:

Dar nu ne pricepem deloc la statul la cutie.

Pai asa e.Sportul nu e facuta sa stea in aparare..Sportul Studentesc e aproape sinonim cu “atac”….sau era

100% era.
    Pacat este ca la ora actuala nu face nici atac nici aparare, nici pressing, nici pase, nici … …
    Penibil, jenibil. Nu joaca nimic. Cu e posibil sa bati margine si sa pierzi mingea la 20 m de poarta? Normal ca golul era inevitabil. Putea conduce Muresul lejer cu 3-0. Cum e posibil sa nu poti lega 4 pase in atac si sa nu ajungi mai deloc la poarta. Uite ca este posibil :ymdevil:
    Si mai avem de-a face si cu aere si ifose gen Dacian Varga.

Chiar daca sper la o victorie, ca la orice meci al SPORTULUI STUDENTESC, imi pare ca nu am putut depasi mentalitatile de divizia B. Greu de facut puncte in conditiile actuale.

Zibling
    Member

Eu am numarat 6-2 la ocazii pt gazde. Numai mie mi se pare ca ne lasam calariti fara motiv de orice adversar? (mai cu predilectie in deplasari) :-s

cameliu
    Member

E dureros dar suntem de cascadorii rasului!
    Cate meciuri are Moldovan la noi? 7? si un punct…

Cu Selymes echipa juca fotbal! Si a adunat si ceva puncte!

Sper sa nu ne trezim rapid in C!

ovidiu
    Member

Nasol de tot. Luam si scor.
    PA, Viorel Moldovan!

Nu stiu cine poate veni ca Cezar Zamfir nu mai este.

multi
    Member

@ovidiu wrote:

Nasol de tot. Luam si scor.
    PA, Viorel Moldovan!

Nu stiu cine poate veni ca Cezar Zamfir nu mai este.

Eu zic sa ia pe oricine. Mai rau se poate dar cu greu.

razvan
    Member

Pfft, cand si-a gasit si Patrascu sa dea un gol de generic..

Pum1
    Member

@ovidiu wrote:

Nu cred ca sunt ifose,cred ca e mai mult frustrare el incearca sa lupte dar realizeaza ca e singur …nu poate si el singur si faptul ca echipa nu joaca il framanta si il face nervos,el vrea sa faca ceva ,dar nu poate .

lucian
    Member

no comment……… ne-am putea reveni, dar cert ca fara ajutorul acestui asa-zis “antrenor”

pacat de situatia JALNICA in care ne aflam

ovidiu
    Member

Pacat ca noi incepem sa jucam doar cand suntem condusi sau cand altii ne lasa sa jucam avand in vedere ca, totusi conduc lejer.
    @Pum1 wrote:

@ovidiu wrote:

Nu cred ca sunt ifose,cred ca e mai mult frustrare el incearca sa lupte dar realizeaza ca e singur …nu poate si el singur si faptul ca echipa nu joaca il framanta si il face nervos,el vrea sa faca ceva ,dar nu poate .

Nu poate singur dar si alti jucatori incearca, si, din pacate nu pot dar nu se comporta ca el.
    Pardon, Tibi Balan o mai face.

Mda, ne cam asteapta matineul.
    Sper sa nu devenim echipa pe care restul echipelor se vor intreaba: “Cat le dam?”

Tavi
    Member

cu caricatura asta de antrenor (ca nici numele nu mai merita pronuntat) nu facem nici baremul …

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 74 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.