31.10.2010 FCM Tg. Mures – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 31.10.2010 FCM Tg. Mures – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Poate isi da seama Sile ca poate economisi bani de o camera single in deplasari!
    Fara antrenor E SIGUR ca nu putem fii mai slabi!

Sper sa aiba cea mai mica urma de onoare si sa-si da demisia!

Radu Dobrin
    Member

eu cred ca isi merita pe deplin un loc de cinste in “hall of shame” inca de pe acum!

cameliu
    Member

@Radu Dobrin wrote:

eu cred ca isi merita pe deplin un loc de cinste in “hall of shame” inca de pe acum!

Asta clar!
    Are si un alt merit: a adus cei mai multi useri simultan pe forum acum 5 minute!

ultrasro
    Member

Ce se mai poate zice despre un meci in care nu am vazut vreo urma de tactica la echipa noastra? Moldovan e un jegos care se acata cu nerusinare de titlul de antrenor!

Tavi
    Member

Clar! La mazete cu el!
    Auzi declaratii pe Onlinesport: douaj’de puncte pana in iarna?!?!?!?!
    Lasa-ne bai nene!

multi
    Member

@cameliu wrote:

@Radu Dobrin wrote:

Asta clar!
    Are si un alt merit: a adus cei mai multi useri simultan pe forum acum 5 minute!

Hai ca asta-i buna tare!!!
    Dupa resemnarea care m-a cuprins (ca de nervi nu mai sufar, nooo, am fost nervos cind ne-au calarit Pandurii, Branestiul,Craiova, cind ne-au batut Astra si Steaua, dar acum nu ma mai consum ca m-am lamurit…) fraza asta a fost leac curat!!

Tavi
    Member
    ngm
    Member

OFFFFFFFFFFF!!!
    MOLDOVAN TREBUIE SA PLECE !!!
    NU IMI VINE SA CRED. CE ANTRENAMENTE SE FAC, PT CA NU LEGAM O PASA.
    SUTURILE PARCA SUNT TRASE DE MINE. MIJLOCUL NU LEAGA NIMIC CU ATACUL.
    APARAREA …….LA SEMINTE.
    SUNTEM PRAFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF !!!
    SIMANE FA CEVA URGENT!!!
    I N C R E D I B I L

ngm
    Member

SA NU UIT………..ARBITRAJUL DIN NOU VARZA !

lucian
    Member

@Tavi wrote:

http://www.ziare.com/liga-1/stiri-liga-i/fcm-targu-mures-prelungeste-criza-de-la-sportul-1052335

care criza dom’ne? pase, devieri, suturi, goluri…. acesta este spectacolul din era Moldovan…

cel mai penibil antrenor din ultimii ani

il regret pana si pe eduardo badescu….

Daca mai spera cineva la Europa League in acest moment sau la o revenire spectaculoasa cu n etape fara infrangere,eu zic ca e total rupt de realitate ori nebun.Suntem VARZAAAAA….nu avem joc,nu avem atitudine,nu avem antrenor si dupa declaratia lui Siman,nu avem nici 1% sanse de a ne salva de la retrogradare in acest moment.

Totusi felicitari lui Patrascu pentru golul superb marcat din lovitura libera,dar cu o floare nu se face primavara

ultrasro
    Member

MOLDOVANE SA TE DUCI DE MANA CU MIRCEA RADULESCU CARE TI-A PUS LICENTA PRO IN MANA! ESTE O CARICATURA BAI FIUL LUI DRACULA DE BISTRITA!!!!

dragos
    Member

“Mai jos de locul 18, nu se poate…” :p
    “Planeta se scufunda” :D

Cand te bate tg mures FARA DREPT DE APEL, te intrebi retoric, ce cauti in acest film :- :- :- :)) =))
    Vasilache a facut vraiste apararea noastra, care este sublima, dar lipseste cu DESAVARSIRE.

este MUUUULTA NEPUTINTA si FRUSTRARE la echipa noastra……..

cand nu legi 2 pase simple, cand te impiedici singur in “sireturi”, cand nu stii sa faci o preluare – S.O.S., ATENTIE – SE VEDE MATINEUL !!!

faza in care Kiki il loveste cu mingea in cap pe Nae – este sugestiva :)) =))

dragos
    Member

@Ace of Spades wrote:

Daca mai spera cineva la Europa League in acest moment sau la o revenire spectaculoasa cu n etape fara infrangere,eu zic ca e total rupt de realitate ori nebun.

eu stiu cativa care te vor contrazice :D si ne vor spune ca, ne revenim ,ca vom urca in clasament, ca etc., ca s.a.m.d. :))

cameliu
    Member

@multi wrote:

@cameliu wrote:

@Radu Dobrin wrote:

Asta clar!

Hai ca asta-i buna tare!!!
    Dupa resemnarea care m-a cuprins (ca de nervi nu mai sufar, nooo, am fost nervos cind ne-au calarit Pandurii, Branestiul,Craiova, cind ne-au batut Astra si Steaua, dar acum nu ma mai consum ca m-am lamurit…) fraza asta a fost leac curat!!

Trebuie sa vedem si partea pozitiva! :( :( :(

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.