31.10.2010 FCM Tg. Mures – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 31.10.2010 FCM Tg. Mures – Sportul Studentesc 4-1(1-0)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 74 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Eu inca sper ca ne vom salva totusi de la retrogradare,dar va fi extrem de greu….ceva gen in ultima etapa prin jocul rezultatelor.Nu am pierdut inca orice nadejde,insa prefer sa iau etapa cu etapa si sa nu fac preziceri ireal de optimiste,deoarece jocul pe care il prestam chiar nu lasa loc de asa ceva…..e GROAZNIC si gata.

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Si-a dat demisia!

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/viorel-moldovan-si-a-dat-demisia-213592.html

uraaaaaaaaaaa :ymparty: :ymapplause: :ymparty: :ymapplause: :ymparty: :ymapplause: :ymparty: :ymapplause:

ngm
    Member

AM SCAPAT DE BOUL MOLDOVAN !!!
    A DEMISIONAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@cameliu wrote:

Si-a dat demisia!

Sa fie intr-un ceas bun….oricum,orice antrenor ar veni,nu cred ii va fi prea greu sa depaseasca “performantele” lui Moldovan

multi
    Member

@cameliu wrote:

Si-a dat demisia!

Asta nu-i fraza, e numai propozitie. Dar e bunuta si ea!

dragos
    Member

gluma, gluma, dar este cel mai DUR scor incasat de sportul in acest sezon.
    si cand te bate o contracandidata la retro, atunci iti dai seama ce SANSE mai ai sa te salvezi 😮 😮 :-B :-B

ce antrenor vine ??
    Panduru, Dumitrescu
    astept pareri

ultrasro
    Member

Moldovan este la TV si nu isi reproseaza nimic!

multi
    Member

Si cum ziceam mai inainte, dom’ Siman, patroane, sint liber, n-am nimic altceva de facut! Eu zic sa nu mai stai pe ginduri! Chiar ca mai jos n-am unde sa-i duc…

la revedere tată !!!

I=am batut si pe astia. Partea proasta este ca a plecat Moldovan eu cred ca el chiar facea treaba dar nu stiu de care (cel mai probabil din aia mare).

lucian
    Member

@multi wrote:

Si cum ziceam mai inainte, dom’ Siman, patroane, sint liber, n-am nimic altceva de facut! Eu zic sa nu mai stai pe ginduri! Chiar ca mai jos n-am unde sa-i duc…

sa i-l propunem lui Siman pe Ovidiu… sint convins ca s-ar intelege :ymdevil:

ssfan
    Member

Off…
    Bine ca am scapat de el. Viorele, drum bun, cale batuta, ai luat o decizie inteleapta.
    Din pacate pentru noi urmeaza momente grele. Deosebit de grele.
    Speranta moare ultima, dar cand ma uit in clasament, azi nu trebuia sa pierdem.
    Urmeaza un traseu mai bland pana la finalul turului noul antrenor trebuie sa scoata puncte repede.
    Daca mai facem greseli probabil singura intrebare care se pune este B sau C.
    Sa vedem ce mai scoate Siman din palarie. Cert e ca Moldovan ne-a costat 7 etape de rusine si probabil ramanerea in prima divizie.

ngm
    Member

Finanţatorul celor de la Sportul Studenţesc este dezamăgit de prestaţia elevilor lui Viorel Moldovan, după înfrîngerea catergorică la Tîrgu Mureş, 4-1.

“Am avut mai multe ocazii, dar din păcate nu am reuşit să marcăm. Am avut din nou un gol valabil care ne-a fost anulat. Din ce am văzut la televizor a fost gol valabil. Am primit multe goluri, am reuşit şi noi să marcăm, dar greu. Ce să se întîmple la Sportul cînd primim 30 de goluri în 13 etape. Ei se bucurau că au făcut egal cu Steaua în minutul 90, dar după n-au mai făcut nimic.

Portarul nostru dădea interviuri în loc să joace fotbal. E o mare problemă de atitudine şi de continuitate în timpul unui meci. Cînd nu încerci să fi concentrat şi joci în unele momente bine şi după nu, ce să le fac. Normal că nu am soluţii pentru că nu eu sînt antrenor să am soluţii”, a precizat Şiman la GSP TV.

ssfan
    Member

Pai el ce patron este ? Iese la TV si zice “eu ce sa le fac?” .
    Pai el e patronul. Cand antrenorul nu mai poate si pana la urma demisioneaza tu iesi si spui ca n-ai ce sa faci ?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 74 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.