8.11.2003 Sportul Studentesc – Intergaz Bucuresti 3-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 8.11.2003 Sportul Studentesc – Intergaz Bucuresti 3-0(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author
    dragos
    Member

peste 2 saptamani, prima tv va transmite meciul nostru cu intergaz din regie!!!

cameliu
    Member

De la Lucian pe messenger:
    1-0 la pauza, Negru in min 42 in urma unei lovituri libere indirecte.

cameliu
    Member

3-0 spre final, inca 2 goluri Mazilu…

cameliu
    Member

Rarora-Pandurii 0-5!!!

Noi mai avem 3 meciuri cu ultimele 3: Aro, Rulmentul si Cimentul
    Pandurii acasa cu Urziceni si Electromagnetica si afara la Vinju Mare unde in mod normal nu au cum cistiga. (Vinju au facut al 8-lea egal astazi!!!)

Sa speram ca diferenta la sfirsit de tur va fi de cel putin 5 puncte!

Giani
    Member

@cameliu wrote:

Rarora-Pandurii 0-5!!!

Noi mai avem 3 meciuri cu ultimele 3: Aro, Rulmentul si Cimentul
    Pandurii acasa cu Urziceni si Electromagnetica si afara la Vinju Mare unde in mod normal nu au cum cistiga. (Vinju au facut al 8-lea egal astazi!!!)

Sa speram ca diferenta la sfirsit de tur va fi de cel putin 5 puncte!

Am o suspiciune, ca la vanju mare va fi un mare blat in varianta olteneasca. Am dubii asupra rezultatului de la valcea.

Radu Dobrin
    Member

pot sa blatuiasca si in varianta miticeasca (OBS! aici ma refer la o singura persoana…nu la zone geografice… :) )….daca noi cistigam meciurile noastre, nici nu mai trebuie sa ne uitam la alte rezultate

pina acum, e bine

Napoleon9
    Member

Si oricum au cu Unirea Urziceni. Sper ca macar astia sa dovedeasca faptul ca or fi meritat sa ajunga in Top…

Giani
    Member

Niste desculti, in teren. Suporterii sunt rezonabili. Ideea e ca m-am cam plictisit, nu avem adversar. Daca aia carora le-am dat 4 bucati sunt contracandidati, incep sa intru la idei. Parca era mai bine in structura veche, de doua serii. Macar mai jucai cu Mangalia, Midia, Iasi, Focsani, adversari seriosi, nu asa. era palpitant. Cu astia, ce drac sa joci? numai gura e de ei.

07Ex
    Keymaster

Adevarat, dar parca vad ca in retur la Tg. Jiu vor fi 15000 de spectatori in tribune … si cine stie, cu aportul spectatorilor poate ne bat.

cameliu
    Member

si crezi ca ne pot bate cu 5-0?

07Ex
    Keymaster

Cu 5-0 nu ne bat sigur insa daca vom fi doar la 1-2 puncte distanta de ei si ne vor bate, atunci …
    Acum suntem noi pe val dar cine stie ce ganduri are Siman la iarna. Daca ne pleaca jumatate din echipa? Eu ma gandesc totdeauna la ce-i mai rau.

@97SiR wrote:

Cu 5-0 nu ne bat sigur insa daca vom fi doar la 1-2 puncte distanta de ei si ne vor bate, atunci …
    Acum suntem noi pe val dar cine stie ce ganduri are Siman la iarna. Daca ne pleaca jumatate din echipa? Eu ma gandesc totdeauna la ce-i mai rau.

Si eu sper ca Siman sa nu mai vanda jucatori. Ma gandesc in special la G. Bucur. Mazilu azi un meci bun, iar in alte 3-4 nu se vede.

Cine joaca acum coordonator de joc in locul lui Paduret?

ultrasro
    Member

Greu de zis: Balan, Maxim, Lazar si Negru in functie de cursul jocului…. 😯

cameliu
    Member

Ovidiu, ceva poze de la meci?

ultrasro
    Member

Incerc sa le pun tot in casuta lui vasile, sectiunea poze, adica my photo :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • The topic ‘8.11.2003 Sportul Studentesc – Intergaz Bucuresti 3-0(1-0)’ is closed to new replies.