A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 649 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Spatiul este una din pietrele de temelie pentru asociatie …

astept si eu cu interes miscarea lui Mac … sper ca nu il santajeaza pe Vasile ca ii baga “mortu’n casa” 😈

Cainele
    Member

@Tavi wrote:

Spatiul este una din pietrele de temelie pentru asociatie …

astept si eu cu interes miscarea lui Mac … sper ca nu il santajeaza pe Vasile ca ii baga “mortu’n casa” 😈

…cu tot cu alai… 😆 😆 😆

Cainele
    Member

Mac????????!!!!
    Nu pot sa cred…….. 😯 😯 😯 😯

ion
    Member

@Cainele wrote:

Mac????????!!!!
    Nu pot sa cred…….. 😯 😯 😯 😯

Crede si nu cerceta …ca maninci jar apoi!

ultrasro
    Member

mai citesc si altii pe aici si cine stie ce o sa creada despre noi 😆 8)

ion
    Member

Draga Florin,Ovidiu si Dragos (dupa care am vrut sa ma spinzur dar negasind un sapun am renuntat)daca tot aveti mobile lasati-le frate deschise ca da bomba si nu am de unde sa va iau! 👿
    Aveti vreo veste de la McPopescu ?S-a aprobat sau ce probleme mai sint ?Spuneti va rog sa vedem ce mai e de facut .Daca ne plimba cu aprobarea nu e lucru curat si atunci cred ca Tomescu ne va ajuta cu sediu la Fundatia Horia Rusu.

PS Raspundeti urgent !!!!!

Tavi
    Member

chiar asa, ce se mai aude cu spatiul de la Mac? A cazut la pace cu Vasile? 😆

Ultras
    Member

Eu am avut telefonul deschis in permanenta! Saptamana trecuta am fost plecat la Sinaia asa ca sunt mai neinformat decat voi. O sa-i zic lui Ovidiu sa ii dea un telefon lui Mac.

ion
    Member

@Ultras wrote:

Eu am avut telefonul deschis in permanenta! Saptamana trecuta am fost plecat la Sinaia asa ca sunt mai neinformat decat voi. O sa-i zic lui Ovidiu sa ii dea un telefon lui Mac.

Pe cuvint ca nu am putut sa dau de tine azi pe la ora 12-12.30.
    La Ovidiu intra pe casuta la Dragos parca ar fi descarcat …hai sa vorbim repede cu McPopecsu si sa vedem ce e de facut1 😉

Ultras
    Member

Cred ca tu ai probleme cu telefonul. Eu il am langa mine si are semnal full.

Ultras
    Member

Eu nu am cum sa dau telefon acum. Daca sunt amatori:

Prof.univ.dr. arh. Emil Barbu Popescu
    Telefon (serviciu): 315.54.82; 313.80.80/ 134
    Fax: 312.39.54

dragos
    Member

@ion wrote:

@Ultras wrote:

Pe cuvint ca nu am putut sa dau de tine azi pe la ora 12-12.30.
    La Ovidiu intra pe casuta la Dragos parca ar fi descarcat …hai sa vorbim repede cu McPopecsu si sa vedem ce e de facut1 😉

intr-adevar am probleme cu bateria, poate si cu semnalul, caci in noul sediu, semnalul este slab rau……

ion
    Member

Va mai amintiti ca am vorbit cu Mc Popescu despre sediu…Am crezut initial ca acesta ne va oferi spatiul repede si usor !Am vorbit cu o secretara si am aflat ca cererea noastra este la Dl Mircea Chira(se pare prodecan) tel 3077112.Am telefonat si acolo dar era in alegeri asa incit abia luni mai pot suna!

07Ex
    Keymaster

WOW! Suna bine. Sper sa avem si noi un sediu cat de curand.

ion
    Member

Azi am vorbit din nou cu secretara lui Chira .Se pare ca cererea s-a aprobat dar ea nu a avut timp sa vada pe unde este si a zis sa o mai sun miine !Poate s-a indragostit de mine prin telefon si vrea sa mai discutam!!!Sper ca miine sa aflam ca avem spatiul si sa serbam evenimentul!

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.