A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 649 total)
  • Author
    Tavi
    Member

Vestea este minunata!

Eforturile voastre nu au ramas fara rezultat si tu si ceilalti care v-ati ocupat meritati toate laudele!

Un sincer bravo!

Sa fie intr-un ceas bun!

dragos
    Member

@Tavi wrote:

Vestea este minunata!

Eforturile voastre nu au ramas fara rezultat si tu si ceilalti care v-ati ocupat meritati toate laudele!

Un sincer bravo!

Sa fie intr-un ceas bun!

Felicitari IOANE!!!
    esti INIMOS!!!!

ion
    Member

Fratilor am spus “ca se pare” !Hai sa ne stropim cu sampanie cind vom intra in “sediu”.Eu sint mai pesimist de felul meu si doar am incercat sa va tin la curent cu ce se mai intimpla !

Giani
    Member

@Cainele wrote:

@Tavi wrote:

Spatiul este una din pietrele de temelie pentru asociatie …

astept si eu cu interes miscarea lui Mac … sper ca nu il santajeaza pe Vasile ca ii baga “mortu’n casa” 😈

…cu tot cu alai… 😆 😆 😆

Sper ca nu si cu bocitoare… 😈

Tavi
    Member

@Giani wrote:

@Cainele wrote:

@Tavi wrote:

Spatiul este una din pietrele de temelie pentru asociatie …

astept si eu cu interes miscarea lui Mac … sper ca nu il santajeaza pe Vasile ca ii baga “mortu’n casa” 😈

…cu tot cu alai… 😆 😆 😆

Sper ca nu si cu bocitoare… 😈

Hai sa nu fim palamide ca, pana una alta, noi blablaim pe forum si Nelu (cinste lui! 8) ) rezolva problemele.

Giani
    Member

Nelule, mai ai vesti de genul asta? Oricum, succes la secretara :), asa ne alegem si noi cu o pila bine plasata.

Cainele
    Member

@ion wrote:

Azi am vorbit din nou cu secretara lui Chira .Se pare ca cererea s-a aprobat dar ea nu a avut timp sa vada pe unde este si a zis sa o mai sun miine !Poate s-a indragostit de mine prin telefon si vrea sa mai discutam!!!Sper ca miine sa aflam ca avem spatiul si sa serbam evenimentul!

Bravo Ioane!!!!!!!!!!!!! 8)

ion
    Member

Din nou am vorbit la arhitectura.Daca exista onoare ,secretara lui Popescu mi-a spus ca cererea a fost aprobata de Dl Mircea Chira (prodecan) dar s-a ratacit.Ca urmare ne roaga ca aceasta cerere sa fie din nou facuta urmind ca ea sa fie aprobata cvasipeloc .Apoi vom vedea ce mai e de facut .L-am rugat pe Florin sa ia legatura cu Ovidiu si sa incerce el sa refaca cererea si sa o duca …Asta e …Nu zic mai multe ca ma ia la ochi CNA-ul !Greu se obtine ceva fratilor !Nu dezarmati in curind vom ocupa garile!!!

Ultras
    Member

Am vorbit cu Ovidiu, maine o va ocupa pe prima! 😈

ion
    Member

@Ultras wrote:

Am vorbit cu Ovidiu, maine o va ocupa pe prima! 😈

multumesc si sper ca nu va fi nevoie sa aparem in izmene ca la Marasesti pt a-i determina sa semneze

dragos
    Member

sa credem ca este doar o “ratacire” a cererii si nu o “atitudine” fata de suporteri……..rabdare si tutun, spun unii……

Cainele
    Member

@dragos wrote:

sa credem ca este doar o “ratacire” a cererii si nu o “atitudine” fata de suporteri……..rabdare si tutun, spun unii……

…ca daca nu e ratacire …pietre si bate zic altii 👿

ultrasro
    Member

Trebuie sa ma duc la Registratura lor ca sa o ridic!

ion
    Member

Bine lucrat Ovidiu!!!!!!!!Multumesc fffffff mult pt interesul tau!!
    Acum haideti sa ne organizam si sa invingem monstru!!!
    Dupa cum ati vazut cei care au mers la meci echipa joaca bine dar improvizatiile si junioratul unora din echipa (Stancu ,Ratiu ,Varga) ne-ar putea crea probleme in viitor …Plus nenorocita de uniune sindicalista din seria noastra!!!
    Oricum revenind la sediu ma simt in fine mai linistit si increzator in viitor deoarece cred in noi (cei pe care ii cunosc) si in posibilitatile noastre de a ajuta concret echipa spre disperarea tuturor!

Ultras
    Member

Vezi sa iti faca contract de comodat (cu adresa exacta, suprafata). Ca sa putem sa mergem la notar. Are idee cat mai sunt taxele pentru statut si actul constitutiv? Oricum, azi, maine aflu. Am sa trimit din nou pentru rezervarea de nume maine. Apoi trebuie sa strangem bani pentru deschiderea de cont si depunerea capitalului social (2 salarii minime).Tinem legatura!

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.