A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 649 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Am uitat ca apoi ne vor mai trebui niste bani pe stampile, tipizate etc. Ne va trebui cineva cu experienta contabila pentru a fi cenzor.

ion
    Member

De ce max 5 ?Nu putem fi oriciti membri fondatori?Daca e asa atunci sper din tot sufletul sa gasim calea potrivita pentru a nu uita pe nici un ins care vrea sa-si lege numele de infiintarea asociatiei.Doresc sa fim uniti(fiindca nu sintem multi)iar o implicare acum sper sa capaciteze omul si la raspundere si munca in viitor…

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Regia Lihnitului se va desfiinta curand! Fie-i tarana usoara! 😈

Aaaamiiiiin! Pace tie cititorule! :)

PS asta era de postat la “Concurecta” (daca va mai exista) 😆

Ultras
    Member

Tu nu iti dai seama ce spui! Vrei sa stam o zi intraga numai ca sa dam cu subsemnatul? Si apoi sa mergem tarla peste tot? Vrei multi membri fondatori? Nici o problema! Da’ eu sigur nu voi avea timp! Ultima data la notar (6 insi) am stat doua ore numai ca sa semnam toti cele 5 exemplare de statut si 5 de act constitutiv. Si asta ca am prins notarul acolo. Ca astia au program de smecheri. Cum vreti!

adi
    Member

Hai sa facem o lista cu suma cu care e fiecare e dispus sa contribuie. Ma gandesc inclusiv la cei care nu sunt in Romania, dar care pot trimite cumva.

Ultras
    Member

Eu dau 1,5 milioane.

ion
    Member

1.Nu ma pricep si d-aia te intreb!
    2.Bani dau si eu cit va trebui dar problema e alta :daca cineva se vrea membru nu se cade sa refuzi…Cine se vrea membru aproape sigur este atasat sentimental de echipa iar refuzul pe care il poate primi il poate dezamagi sau chiar indeparta…evident ca e posibil sa nu am dreptate dar hai sa judecam problema pe toate fetele si calm…Hai sa vedem citi vor si citi pot da bani de aici si de peste hotare …Am putea sa facem pe forum o lista oficiala cu cei ce doresc si care sa fie valabila o perioada de timp.Deasemenea cred ca virgula calitatea de membru nu trebuie conditionata de citi bani poti sa dai!Eu pot da si mai mult de 1.5milioane si sint convins ca si altii pot inclusiv tu .Macar la inceput hai s-o facem sentimental pe cit posibil …referitor la cenzor ,ce trebuie sa faca?Sa stie contabilitate(sa fie econimist) sau sa fie expert contabil?Eu stiu pe cineva si cred ca putem rezolva acest aspect…

Ultras
    Member

Trebuie sa tina cineva contabilitatea, la asta ma refeream. Cenzor poate fi oricine. Nu trebuie studii de specialitate.
    Nu refuzam pe nimeni sa fie membru. Membrii fondatori nu au mai multe drepturi decat ceilalti inscrisi ulterior in baza unei adeziuni. Numai la fundatii conteaza calitatea de membru fondator. La asociatii singura diferenta e ca asociatii initiali apar in statut si actul constitutiv. Atat!
    Eu unul cred ca am sa ma inscriu cu adeziune. 😈

ion
    Member

Cred ca problema cu tinutul contabilitatii s-a rezolvat in proportie de 95%.Sotia mea e economista si AM CONVINS-O 👿 sa faca acest gest…A acceptat cu unele obiectii pe care le vom discuta .Apoi te rog daca esti de acord sa facem lista deschisa si cred ca acolo chiar vom avea surprize si si …

Ultras
    Member

E OK. Si la primul si la al doilea punct.

adi
    Member

puteti conta pe un milion de la mine.

Cainele
    Member

Bravo!!!!!!!!!!!!!!

P.S: Siman , uita-te clipa ta s-apropie……
    😈 😈 😈

ion
    Member

ieri ,am citit in graba ce scriai…as dori din tot sufletul ca cei care sint alaturi de echipa sa fie si membri fondatori asa ca tu, cred cu tarie ca trebuie sa te numeri printre ei …Cea ce facem noi acum este o investitie de suflet peste timp si toti care tin la echipa ar trebui sa se regaseasca printr-o semnatura simbolica si acum alaturi de ea!

dragos
    Member

dom’ne, imi voi aduce si eu contributia de suporter, intr-un fel sau altul…
    nu tin musai sa fiu fondator, insa, daca mai sunt locuri nu zic NU;
    daca nu mai sunt locuri – nu-i nici o tragedie – voi fi membru in asociatie, nu???
    important este, ca SUNT SUPORTER!!!!

Radu Dobrin
    Member

contati si pe mine pentru eventuale cotizatii

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.