A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 649 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Cred ca subiectul ar trebui inchis. Nu mai este de actualitate si nici de perspectiva.

dragos
    Member

pacat, ca nu am fost hotarati sa realizam aceasta asociatie……ar fi fost un pas spre legalitate, in sensul de a lua atitudine oficiala in diverse ocazii…..

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Cred ca subiectul ar trebui inchis. Nu mai este de actualitate si nici de perspectiva.

Pai pana la urma ce s-a intamplat cu asociatia? Dece vreti acest subiect sa fie inchis? Lamuriti-ma si pe mine.

dragos
    Member

eu nu vreau sa fie inchis…….cine stie, poate va veni cineva cu vreo idee sa infiintam pana la urma asociatia.

Ultras
    Member

Nu are sens. Ar fi doar o alta oportunitate de a ne contra intre noi. Daca acum un an in Divizia B reuseam sa facem aproape fiecare deplasare cu 10, 20, 30, 40 de suporteri, acum in Divizia A, pe locul 6, la un meci acasa nu mai suntem in stare sa ne mai adunam 10 insi pentru a sustine echipa. Infiintarea unei asociatii a suporterilor ar fi o minciuna, o mistificare a realitatii. Pentru cine sa o infiintam? Nu asa ca sa fie? Aceasta trebuie sa apara ca o necesitate, nu sa fie un scop in sine…

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

… Daca acum un an in Divizia B reuseam sa facem aproape fiecare deplasare cu 10, 20, 30, 40 de suporteri, acum in Divizia A, pe locul 6, la un meci acasa nu mai suntem in stare sa ne mai adunam 10 insi pentru a sustine echipa. …

serios?..asta e rau..
    care este explicatia???

Tavi
    Member

explicatia e simpla Radu: ne era mult mai bine in B … dadeam omoru’ la orice intalneam 😆

important era scorul, nu cu cine jucam … ploua cu 5-0 .. 6-0

dragos
    Member

in div.B la Targu-Jiu am fost 40-45, la Fieni si Urziceni am fost 20….
    problema se pune altfel: acolo cine a mers a cantat, aici (in regie) nu toata lumea care vine la meci canta…….

ultrasro
    Member

la B era buna si ziua si ora de desfasurare a meciului, sambata de la 11…
    in A se joace in zile ciudate si la ore zapacite iar multi nu pot ajunge la meciuri…
    totusi in ultima vreme au aparut destui oameni noi care vin la meciuri :)

Ultras
    Member

Si dispar multi altii…

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

in A se joace in zile ciudate si la ore zapacite iar multi nu pot ajunge la meciuri…

corect !!!

dragos
    Member

@Ultras wrote:

Si dispar multi altii…

INCORECT…….sunt la tribuna I.

Ultras
    Member

@dragos wrote:

@Ultras wrote:

Si dispar multi altii…

INCORECT…….sunt la tribuna I.

Deci, dispar…

Ultras
    Member

@dragos wrote:

@ultrasro wrote:

corect !!!

Incorect!!! Ora ciudata pentru un meci de fotbal este 11.00. Cat despre oameni noi, sunt cativa prieteni sau cunostinte… care vin sa vad un simplu meci de fotbal. Sportul nu le spune mare lucru in plan afectiv…

dragos
    Member

Florine, frate-tau Ovidiu se referea la faptul ca, in B toate partidele se jucau la aceeasi ora (11.00) indiferent ca erau acasa sau in deplasare, iar acum, in A se joaca la ore normale acasa si zapacite in deplasare.

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.