A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 649 total)
  • Author
    franz_kafka
    Member

O sa fie un soi de karaoke, poate deschide Nicu si o afacere…
    Apropo, Nicu s-o fi gandit sa organizeze in barul lui si nunti pentru suporterii SS (sau chiar botezuri daca ma uit la fotografia postata de Cameliu)?

adi
    Member

Conform graficului, am depus azi cerere la OSIM pentru a cerceta daca marca noastra a fost inregistrata deja sau daca este in curs de inregistrare. Cererea a fost inregistrata cu numarul 036118 / 12.12.2006 si a fost taxata cu 300 ron.
    Raspunsul la cerere il vom afla pe 23 ianuarie 2007 (adica in 25 zile lucratoare); daca nu exista marca inregistrata sau in curs de inregistrare, imediat voi depune cerere de inregistrare efectiva. Inregistrarea efectiva va veni pe 23 iulie 2007, si va fi valabila 10 ani, cu posibilitate de reinnoire.

adi
    Member

Am primit astazi legitimatiile pentru membrii ASSSB, gratie sprijinului oferit de Nelu care le-a realizat. Legitimatiile sunt gen card bancar, in alb si negru, fara poza, cu folie protectoare UV si cu text fata / verso.
    Pentru membrii din provincie (Iasi si Aiud), dar si pentru Cameliu, le-am pus deja la posta; in cazul in care nu le primiti, sa zicem intr-o saptamana, va rog sa ma anuntati.
    Pentru membrii din Bucuresti, va propun doua posibilitati de a intra in posesia lor:
    1. la petrecerea de la Nicu, de vinerea viitoare.
    2. ma sunati (0744.498.654) sau imi dati un mail (as_ssb@yahoo.com) sau mesaj privat, si ne intalnim undeva.
    Inca odata, multumiri lui Nelu.

ashone
    Member

@adi wrote:

Am primit astazi legitimatiile pentru membrii ASSSB, gratie sprijinului oferit de Nelu care le-a realizat. Legitimatiile sunt gen card bancar, in alb si negru, fara poza, cu folie protectoare UV si cu text fata / verso.
    Pentru membrii din provincie (Iasi si Aiud), dar si pentru Cameliu, le-am pus deja la posta; in cazul in care nu le primiti, sa zicem intr-o saptamana, va rog sa ma anuntati.
    Pentru membrii din Bucuresti, va propun doua posibilitati de a intra in posesia lor:
    1. la petrecerea de la Nicu, de vinerea viitoare.
    2. ma sunati (0744.498.654) sau imi dati un mail (as_ssb@yahoo.com) sau mesaj privat, si ne intalnim undeva.
    Inca odata, multumiri lui Nelu.

1 VINERI BIFEZ PREZENT
    2 SA INTELEG CA , (virgula) CU TOATE INSUSIRILE LOR (AVE,NELU!!! MORITURI TE SALUTANT!!!) NU PUTEM SA LE BAGAM IN BANCOMAT??????? 😈 😈 😈 😈 (BINE CA SINT ALB-NEGRE CA EU LA BETIE MEREU INCURC CARDURILE INTRE ELE….)

ashone
    Member

daca am inteles eu bine de la adi asssb nu are un logo….mi-am permis eu sa fac unul pe care il vedeti in locul pozei…astept opiniile voastre. l-am gindit asa: doi suporteri care tin un fular…de restu s-a ocupat nepota-miu..

ultrasro
    Member

Chiar e ok logoul tau ;)

Cum arata mai Mariceanu?

adi
    Member

Si mie mi se pare o sigla reusita. Pluseaza altcineva cu alte sigle :) ?

ashone
    Member

UITASEM SA PUN CIREASA PE TORT…PE FULAR SCRIE ” GASCA NEBUNA”. VA MULTUMESC PENTRU APRECIERI…

cameliu
    Member

Arata bine! Posteaz-o undeva eventual marita sa se vada mai bine.

ultrasro
    Member

Aduc cateva sigle printate, plastifiate, sa avem fiecare :)

franz_kafka
    Member

Dar pe fundal ce se zareste? Un pod cumva sau nu vad eu cum trebuie?

Spawn09
    Member

nu e pod e tribuna de stadion :)

ultrasro
    Member

E tribuna I din Regie nu e podul Londrei ;)

Spawn09
    Member

ashule daca tribuna aia din fundal nu-l contine si pe shiman tot degeaba….:))))

ashone
    Member

@Spawn09 wrote:

ashule daca tribuna aia din fundal nu-l contine si pe shiman tot degeaba….:))))

bai spawn siman era pe scari ………nu l-am poza

cameliu, palinca, costita, Ardeal, Romania, ia poza de-aici (semnat Ashu): http://ketamynx.no-ip.org/dev/asssb/asssb.png

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.