A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 649 total)
  • Author
    Andrei
    Member

ala din stanga seamana cu ovidiu 😆

dragos
    Member

Nelule inca nu am primit legitimatia, insa se pare ca, toata lumea apreciaza modelul.
    astept sa-mi parvina prin posta.

oricum, FELICITARI si nu mai fii modest !!!

Giani
    Member

Mai bine veneai vineri la Nicu si ne scapai de o durere de neuroni.

cameliu
    Member

@ashone wrote:

cameliu, palinca, costita, Ardeal, Romania, ia poza de-aici (semnat Ashu): http://ketamynx.no-ip.org/dev/asssb/asssb.png

Ashule, nu “mere” poza…

Giani
    Member

Ma mir, am deschis-o fara probleme.

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

@ashone wrote:

cameliu, palinca, costita, Ardeal, Romania, ia poza de-aici (semnat Ashu): http://ketamynx.no-ip.org/dev/asssb/asssb.png

Ashule, nu “mere” poza…

Cameliu, copiaza linkul intr-o fereastra noua. Pentru mine merge. Daca nu-ti merge iti trimit eu poza prin e-mail.

Spawn09
    Member

si la mine merge deja o am pe desk…:D

cameliu
    Member

Acum merge, probabil acum citeva ore era o problema cu site-ul gazda si nu m-am prins… Sorry!

adi
    Member

Intrucat peste 2 saptamani primim raspunsul daca putem sau nu sa inregistram marca la OSIM, este posibil ca in acel moment sa avem nevoie de 1.296 lei pentru cele 6 clase de produse / activitati la care ne-am gandit.
    Acum avem cam 650 lei, asa ca am rugamintea la membrii simpatizanti sa-si achite cotizatiile, macar pentru semestrul I 2007. De asemenea, multumesc anticipat pentru orice donatie.

Clasa 41: Educatie; instruire; divertisment; activitati sportive si culturale.
    Clasa 35: Publicitate; gestiunea afacerilor comerciale; administratie comerciala; lucrari de birou.
    Clasa 28: Jocuri, jucarii; articole de gimnastica si de sport, necuprinse in alte clase; decoratiuni (ornamente) pentru pomul de Craciun
    Clasa 25: Imbracaminte, incaltaminte, articole care servesc la acoperirea capului.
    Clasa 24: Tesaturi si produse textile, necuprinse in alte clase; cuverturi de pat si de masa.
    Clasa 16: Hartie, carton si produse din aceste materiale, necuprinse in alte clase; produse de imprimerie; articole pentru legatorie; fotografii; papetarie; adezivi (materiale colante) pentru papetarie sau menaj; materiale pentru artisti; pensule; masini de scris si articole de birou (cu exceptia mobilelor); materiale de instruire sau invatamint (cu exceptia aparatelor) ; materiale plastice pentru ambalaj (necuprinse in alte clase) ; caractere tipografice, clisee.

ultrasro
    Member

Ar trebui sa ne intalnim atunci pana la sfarsitul lunii ianuarie

Tavi
    Member

nu uitati de 2% ❗

Giani
    Member

@Tavi wrote:

nu uitati de 2% ❗

Asta prin mai, cand depunem declaratiile la admin financiara. Pana pe 28 februarie trebuie sa primim fisele fiscale. Cei care au realizat numai venituri salariale in cursul anului 2006, indiferent daca au avut mai multe locuri de munca, ori succesiv ori in paralel, nu au obligatia de a depune declaratia de venit (fromular 200), ci numai persoanele care au realizat venituri din activitati independente (liber-profesionisti, persoane fizice autorizate, drepturi de autor, brevete), deci daca doriti sa completati formularul 200, in baza caruia veti prezenta optiunea de sponsorizare (asta nu stiu ce formular este, dar voi intreba la admin. finaciara), trebuie sa cereti fisele fiscale FF1 si FF2 de la toti angajatorii pentru care ati lucrat. Apoi va prezentati la adiminstratia finaciara la care sunteti arondati (este cea de domiciliu, nu are legatura cu locul de munca), intrebati inspectorul in a carui “parohie” sunteti arondati, si completati formularele. Procedura este destul de birocratica din punctul meu de vedere, dar cred ca pentru o Asociatie puternica merita sa pierdem cateva ore pe an.

adi
    Member

Pentru toti cei interesati de actiunile ASSSB pentru 2007, va invit sambata viitoare (20.01.2007) la Nicu, la 6:00 PM. Propun urmatoarele subiecte:
    – ce facem pentru pregatirea aniversarii din februarie (stiti voi care :-), pe cine invitam etc ?
    – ce facem cu materialele promotionale (fulare, calendare) ?
    – ce facem cu situl http://www.asssb.ro ?
    – ce facem pentru publicitate si atragerea de sponsori ? cine ne poate ajuta cu un banner cu ASSSB
    – cum vom coopera cu FC Sportul Studentesc si cu Asociatia Sportiva Sportul Studentesc (celelalte sectii: gimnastica, rugby, baschet etc) ?
    – cum putem intra in contact si cum putem colabora cu cei care tin arhiva Regiei fotbalistice ?
    – diverse
    Intrarea e libera, atmosfera o stiti deja, asa ca n-aveti scuze pentru a lipsi la apel.

Giani
    Member

Nu am putea mai bine vinerea viitoare, pe 19? Ca daca fata va fi libera, evident ca voi lipsi.

Zibling
    Member

Pentru mine e tot una – pe 19 sau pe 20 ianuarie. Voi fi prezent.

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.