A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 649 total)
  • Author
    edyn.grosu
    Member

o actiune similara a mai fost intreprinsa prin anul 1997 de solcan lucian.de ce nu luati legatura cu el poate nu mai tb sa mai umblati dupa toate aprobarile necesare,taxe ,etc. …

Ultras
    Member

Din ’97 pana in 2003 e cale lunga. Chiar daca asociatia ar fi fost infiintata atunci, in mod cert a fost intre timp radiata, daca nu a avut activitate. Iar actele separat au o valabilitate de 3 luni.

dragos
    Member

SA FIE INTR-UN CEAS BUN!!!!!
    LA MAI MARE!!!!!!

rhcp
    Member

S-a legalizat ceva? As vrea sa ma inscriu, daca cineva poate da informatii… Am putea organiza niste intalniri cu posibili investitori..Eu zic ca cei mai potriviti in momentul de fata ar fi Dan Petrescu, Gica Hagi…

Momentan este in stadiu de legalizare din cate stiu eu, oricum vom afla toti cand va fi legalizata asociatia

Aceasta este intrebarea mea. Daca vreti sa mai facem ceva haideti sa ne miscam.

Radu Dobrin
    Member

Ion….George…Giani…Ovidiu…Dragos….(scuze pentru cei ne-mentionati)…ce se mai aude cu asociatia???…cam liniste pe aici in ultimul timp :)

edyn.grosu
    Member

o liniste deplina,dar chiar si inainte in acest grup de superteri pe care l-ati format cam greu putea cineva sa se integreze,aveti bisericuta voastra iar cei din exterior sunt foarte greu acceptati.
    concluzii:
    voi sunteti de vina(cei 3-4 asa zisi lideri de galerie)………

edyn.grosu
    Member

…dar cu toata supararea mea pe voi tot o sa fiu prezent sambata la meci.

Radu Dobrin
    Member

@edyn.grosu wrote:

o liniste deplina,dar chiar si inainte in acest grup de superteri pe care l-ati format cam greu putea cineva sa se integreze,aveti bisericuta voastra iar cei din exterior sunt foarte greu acceptati.
    concluzii:

edy…nu inteleg o chestie….despre ce bisericuta e vorba?….din cite stiu, ion a batut tobele luni bune pentru toata lumea (nu numai pentru 3-4)…si cind a fost sa ne intilnim, prima data am fost 4 (patru!) …asta cu taica-meu cu tot…

daca s-a creat o imagine cum ca ‘cei din exterior’ nu sint acceptati (unde?…)…imi pare rau de neintelegere

in alta ordine de idei, din cite stiu eu, este doar un lider de galerie….ovidiu

Imi pare rau sa aud asta… dincolo de orice relatie amicala care ar fi intre anumite persoane dintre noi nu cred ca vre unul dintre cei mentionati de Radu mai sus ar avea ceva de obiectat daca tu doresti sa te alaturi cu idei acestui mic grup….. eu zic sa vi si tu la una dintre intalnirile viitoare…. si sa ne spui atunci daca avem ceva impotriva altora….. eu nu cred…
    Ovidiu, Adi, Ion, Giani, Razvan, Dragos…. ce ziceti nu este bienevenit oricine este alaturi de Sportul? Eu zic ca da. Ultima oara daca nu ma inseala memorica am fost 8 persoane inclusiv Radu care din pacate a trebuit sa plece din tara si nu are avantajul nostru de a vedea meciurile echipei noastre pe stadion.

Paropo de lider de galerie :) ofcial pentru jandarmi este Ovidu, asa ca daca facem o prostie pe vreun stadion il fericim :)

@edyn.grosu wrote:

concluzii:

Chiar sunt curios “edyn.grosu” daca tot vi la meciuri de ce sa nu ne cunoastem, ce zici? crezi ca ne poti ajuta cu ceva idei….. orice idee este bine venita din partea oricui

07Ex
    Keymaster

Ca tot a venit vorba de suporteri si de cine este binevenit si cine nu, vreau sa va anunt ce pe 18-19 septembrie voi veni in Bucuresti. As vrea daca se poate sa ne intalnim si sa ne cunoastem cu totii, eventual la un meci al Sportului acasa. Ce ziceti?

ultrasro
    Member

Vreau sa-mi cumpar un aparat foto digital Kodak, pe undeva la 200-300 USD, si eram curios daca poti sa-l cumperi tu in Canada si ti-l platesc eu aici cand vii in septembrie?

Poate esti de acord, please!

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.