A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 649 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Nu-i nici o problema. Spune-mi cam care model iti face cu ochiul si il aduc. In plus, eu orcum am discount la produsele Kodak asa ca preturile de pe site-uri vor fi mai mari in comparatie cu pretul meu.

ultrasro
    Member

Are zoom optic 3x, memorie interna 16 MB, Video out PAL, NTSC, Slot memorie Secure Digital
    Intrebarea mea este ce fel de carduri de memorie citeste aparatul, si cu ce le citeste. Are cumva cititor inclus in husa sau nu? Sau exista vreo alta posibilitate de a descarca pozele pe calculator.

07Ex
    Keymaster

Pai sunt cateva care au 16MB memorie si 3x optical zoom. DX4330, DX6340, CX6330, CX6230. Toate camerele sunt compatibile cu sistemul PAL din Europa.
    Ce fel de megapixel te intereseaza, 2, 3, 4?

De asemenea eu am o camera DX3900 care insa nu are slot de memorie SD ci CF, dar daca vrei ti-o aduc pe aia si o las cu tine pe gratis. Asta este camera pe care am vrut sa ti-o trimit acum cateva luni insa fiind foarte ocupat nu am reusit. Daca insa vrei o alta camera mai noua si care are SD slot atunci spune-mi exact care.

In privinta descarcarii pozelor pe calculator toate camerele se conecteaza USB si vin cu cabluri in cutie.

ultrasro
    Member

In situatia asta as astepta apoi sa apara modele mai noi si de ce nu sa cumpar peste un an si ceva o scula mai tare. Important este sa avem cu ce sa facem poze fara sa fim legati de filmele clasice de 35 mm. Daca poti sa-mi lasi aparatul asta ar fi super, nu e nici o problema ca are Compact Flash si nu Secure Digital.
    In perioada cand vii tu Sportul are meci cu Magnetica in Ferentari, e perfect sa ne intrunim undeva in oras inainte de meci.
    O sa-ti trimit numarul meu de mobil ca sa vorbim cand ajungi sau trimite-mi tu numarul tau din Canada si te caut eu pe telefonia Over IP. Sunt cartele dastea si pe aici acum la vreo 15 centi/minut.

ultrasro
    Member

Am studiat specificatiile si chiar e misto, ideea ta e valabila!

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

O sa-ti trimit numarul meu de mobil ca sa vorbim cand ajungi sau trimite-mi tu numarul tau din Canada si te caut eu pe telefonia Over IP. Sunt cartele dastea si pe aici acum la vreo 15 centi/minut.

Din pacate degeaba iti voi da numarul meu din Canada deoarece de aici de la Manila voi pleca direct spre Bucuresti fara a ma intoarce acasa la Toronto. :(

ultrasro
    Member

Il scriu mai jos pe cel de fix de la servici
    310 42 19

ultrasro
    Member

In Indonezia, wau!
    Sau ma insel?
    Telefonul meu: 0745 690 824

edyn.grosu
    Member

eu cred ca ma stii de la meciurile lui sportul si de la meciurile de fotbal intre suporteri(teren junior).oricum lipsa voastra de comunicare m- a facut sa nu mai vin in galerie si nu cred ca osa mai vin vreodata,dar pe stadion da …
    bafta baieti in tot ceea ce doriti ssa intreprindeti.

ultrasro
    Member

Evident ca te stiu de la fotbal! Acum vrem sa mergem la Urziceni sambata viitoare, incercam sa inchiriem un autocar! Te rog sa vii, poate fara sa vrem am parut ca formam un cerc stramt in care nu mai primim pe nimeni! Serios, daca ar fi asa, m-as duce sa ma internez!

Te asteptam!

Ultras
    Member

Vom merge la stadion si vom incerca sa le facem jucatorilor poze individuale (Florin, Ovidiu, Gabi, Andrei)

PS. Voi inmana jucatorilor si primul numar al revistei ASSS, Vocea Peluzei pe coperta careia se afla fotografia lui Gigel Bucur cu urmatorul comentariu: FERITI-VA! Vine GOLEADORUL!!!

07Ex
    Keymaster

Pacat ca antrenamentul nu este dupa amiaza deoarece eu vin miercuri la pranz in Bucale.

ManU
    Member

Cum as putea intra in posesia revistei ?

Ultras
    Member

Un numar de telefon ca sa stabilim o intalnire sau miercuri la 11 in Regie.

Ultras
    Member

Nu am mai fost pentru ca echipa a avut meci de antrenament la Mogosoaia. Poate vineri, daca nu saptamana viitoare

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.