A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Home Forums Sportul Studentesc Sportul Studentesc – Forumul suporterilor / Fan Zone A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 649 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Deja am aflat raspunsul! De asta ne merge asa de bine! Conducerea clubului nostru se organizeaza dupa o lege abrogata. In momentul acesta Legea educatiei fizice si sportului (nr.69/2000) asigura cadrul juridic pentru organizarea cluburilor sportive, federatiilor si ligilor profesioniste.
    Da’ daca n-ai Internet, televizor, radio, nu citesti ziare si stai cu capul bagat doi metri in nisip, mi se pare normal sa nu ai stiinta de vreo lege adoptata de la pasopt incoace!
    😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Era suparat ca au fost vandute tricouri cu sigla clubului….. 😈 👿

Asta e cea mai mare aberatie pe care am auzit-o. Pai ce-o vrea? sa port un tricou negru cu sigla lui Dinamo? Nu-mi ajunge omniasigu’?? La oase!!

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

Era suparat ca au fost vandute tricouri cu sigla clubului….. 😈 👿

asta e o gluma foarte proasta

dragos
    Member

asta este conducerea!!!
    si ne mai miram ca nu se “misca” nimic in privinta: bazei sportive, marketingului, imaginii clubului etc.
    pai, daca avem oameni MOSARI prin functii “importante” la club, care au studiat si invatat legile de pe vremea lu’ nicu (nu de la protv)……
    vorba proverbului: semeni furtuna si vrei sa ai recolta??? !!!!!

Ultras
    Member

era bine daca erau legile lu’ nicu dar din pacate e vorba de legi de pe vremea lu’ Papura Voda si Dragaicei

cameliu
    Member

pai ca veni vorba de vremea lui nicu’

La sfirsitului anului 89 eu primeam contracost de la club materiale promotionale: poze, insigne, brelocuri, fanioane.
    Era cineva la club care se ocupa de asta. Parca Valentin Albulescu!
    In perioada 90′-93′ primeam dupa fiecare meci regiile fotbalistice. Prin posta, intr-un sat din judetul alba! Am o colectie impresionanta in tara!

Va vine sa credeti ca am primit in doi ani si felicitare de sarbatorile de iarna din partea clubului??? In 91 si 92 parca!
    Atunci exista un interes pt suporteri.

Acum suntem acuzati ca ne cumparam tricouri cu emblema clubului… Nu mai am cuvinte!

ultrasro
    Member

Valentin Albulescu a imbatranit, iar oamenii lui Siman nu vor sa faca materiale promotionale pe motiv ca nu se vand. Daca le face altcineva, iar nu e bine……..
    Ce pana lui de marketing este asta ca eu inteleg nimic…

Tavi
    Member

am impresia ca la conducerea clubului nostru de suflet se afla o shleahta de imbecili impertinenti … e timpul sa plece!

Ultras
    Member

Galusca aia ca FCSS nu poate comercializa diverse produse, e o tampenie. Numai un om fara imaginatie putea spune asa ceva. Daca s-ar dori, solutie e simpla. Nu comercializeaza! Clubul poate realiza diverse materiale promotionale, de la tricouri la scrumiere, pe care l-ar distribui gratuit! 😈 Bineinteles contra unor donatii! Donezi o suma clubului primesti ceva cu valoare echivalenta (profit inclus) 😈 😈

dragos
    Member

stiti ce cred eu??
    acesti “tovarasi” din conducerea clubului urmaresc doar
    PROFITUL -> BANII, fie ei din vanzarea jucatorilor, fie ….din alte surse si
    uita un lucru esential: ECHIPA JOACA (sau macar ar trebui) PENTRU SPECTATORI (jucatorii sunt actori si ei isi doresc sala plina)!!!
    pe siman nu-l intereseaza de noi nici cat negru sub unghie, dar vrea sa aibe spectatori, sa fie apreciat etc. etc. iar RESTUL ????
    auzi si tu: “daca vreti sa fiti alaturi de echipa (etc.etc.), pe mine nu ma intereseaza – sa nu-mi cereti NIMIC!!!”
    oricum, nu-i cerem nimic, dar, eu cred, ca AR TREBUI SA FIE MAI APROAPE DE NOI, SUPORTERII !!! ….altfel totul nu este decat VANZARE-CUMPARARE-BANI-PROFIT (pentru el); iar pentru jucatori (…..????…) si noi asteptam REZULTATELE ????!!!!!!

hai ca prea m-am ambalat……..

Radu Dobrin
    Member

Ovidiu….ati vorbit in prealabil cu nea’neagu daca aveati voie sa scandati numele echipei la meci?? :)

Tavi
    Member

n-ai cu cine … neagu asta e director si cica are un cercel in sprinceana … de alifie nici nu mai intreb!

:D Neagu e un bou in functie de conducere :)

Ultras
    Member

Galeria a fost la inaltime chiar daca cel putin pana la primul gol nu prea aveam motive de Veselie! 😈 Ceea ce este cu adevarat imbucurator este faptul ca vin sa incurajeze echipa oameni noi, iar cei mai vechi vin meci de meci. Sper ca pana la finalul campionatului galeria sa numere cel putin 100 de oameni. Asa o sa putem concura cu succes galeriile celorlalte echipe din Bucuresti (Steaua, Rapid, Dinamo) pentru ca unul de-al nostru face cat 100 de-ai lor! 😈

Cainele
    Member

Imi cam pare bine ca fac cat 100 de tzigani sau 100 de aurolaci , dar NICIODATA 1caine nu va face cat 100 de caini 😳

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 649 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.