Antrenamente

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    freelancer
    Member

Nu stiu daca este tocmai locul potrivit pentru ceea ce vreau eu sa aflu dar poate am noroc si ma poate ajuta cineva cu un raspuns.

Din toamna asta vin sa stau in Regie ca proaspat student si sunt curios daca pot participa la antrenamentele vreuneia dintre echipe. Nu sunt un amator intre ale fotbalului dar nu ma intereseaza latura fotbalistica ci doar sa imi mentin conditia fizica ori de cate ori am ocazia ;) .

dragos
    Member

@freelancer wrote:

Nu stiu daca este tocmai locul potrivit pentru ceea ce vreau eu sa aflu dar poate am noroc si ma poate ajuta cineva cu un raspuns.

Din toamna asta vin sa stau in Regie ca proaspat student si sunt curios daca pot participa la antrenamentele vreuneia dintre echipe. Nu sunt un amator intre ale fotbalului dar nu ma intereseaza latura fotbalistica ci doar sa imi mentin conditia fizica ori de cate ori am ocazia ;) .

nu cunosc acest amanunt, insa poti intreba direct antrenorii.

Zibling
    Member

@freelancer wrote:

Bun venit pe forumul nostru!

Salutare freelancer. Cu mare siguranta, nu vei fi primit la antrenamentele nici unei grupe de jucatori ai Sportului Studentesc, decat daca ai legitimatie de sportiv… zic eu.

Insa, daca esti refuzat de ei, iti propun sa citesti topicul “Suporterii SS fac miscare (gazon sintetic)” din sectiunea “Diverse” a forumului nostru si acolo te primim noi amatorii la o miscare saptamanala de 2 ore (inclusiv iarna in sala acoperita), unde vei vedea ca se face miscare in mod serios.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.