Building Vanju Mare

Viewing 14 posts - 16 through 29 (of 29 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Patroana, pe care am ironizat-o uneori, a reusit sa creeze o echipa buna pentru Divizia B! Au invins Pandurii cu toti banii lor! Cinste ei! Fara nici un fel de misto!

Cainele
    Member

y 8) esssssssssssssssss

Pama la urma fotbalul se joaca in teren si pentru asta merita felicitari….

Giani
    Member

Bah, inseamna ca e gagica buna daca jucatorii se agita atat de tare pentru “prima de gol”. 😆

In alta ordine de idei, cinste lor ca au jucat corect si i-au incurcat pe plaiesii lui lihnitul. Parca se adevereste pronosticul lui Ultras, pe onlinesport, ca la 15 puncte avans poti intra si cu juniorii.

07Ex
    Keymaster

Acum sunt curios daca Pandurii vor mai trage la promovare sau nu. E clar ca daca printr-o minune promoveaza anul asta, la anul nu au absolut nici o sansa in A. Pai daca Building ii bate cu 2-0, noi cu 4-0 atunci Steaua, Dinamo si Rapidul ce fac cu ei la anul, 10-0?

Ultras
    Member

Oricum, in retur Pandurii au un program mult mai greu decat noi.

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Oricum, in retur Pandurii au un program mult mai greu decat noi.

Si daca ar avea un program usor la cat sunt de tampiti nu vor reusi sa ne intreaca. 8)

ultrasro
    Member

adica cumpara vreo 5-6 jucatori de valoare…

Altfel… 😯

07Ex
    Keymaster

De cumparat nu cred ca vor cumpara jucatori ca nu au de unde si cu ce bani. Asa ca poate la anul sa promoveze. Asta daca nu le vor lua Unirea Urziceni inainte. :)

Ultras
    Member

O sa se intareasca cu jucatori de la Motru si Rarora? Halal intarire! 😈

07Ex
    Keymaster

Poate le da Universitatea ceva jucatori ca tot sunt suporterii infratiti, dece nu ar fi si echipele. Aici bineanteles ca fac aluzie la suporterii Universitatii de pe site-ul onlinesport.ro. 😉

Giani
    Member

Nu am idee ce s-a intamplat cu ei, ca shefa a fost in imposibilitate de a le da prima de gol, fiind suspendata de prietenul nashu’. Cat despre oltenii de pe onlinesport, sunt simpatici: fraierul ala de Blue iar a dat in paranoia: se leaga de un mesaj pe care il atribuie altui autor, apoi incepe cu o telenovela de genul “si acum ti-ai schimbat nick-ul si ai cersit banarea lui cacala” etc., sau in concluzie: schizofrenia!!!

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

ca shefa a fost in imposibilitate de a le da prima de gol, fiind suspendata de prietenul nashu’.

Am auzit si eu chestia asta. Cica tipa i-ar fi facut pe arbitrii “criminali” si pentru asta au suspendat-o. :)

ultrasro
    Member

Tipa chiar pune pasiune la Building zic eu… 😯 :D

Vezi ca am raspuns in legatura cu interviul lui Razvan pentru Sky News….. Am dat si eu un mic interviu atunci…. Dupa ce am facut pozele respective lui Razvan… 😆 😯

Viewing 14 posts - 16 through 29 (of 29 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.